iMagazine

Ulysses dla iOS przeceniony do €9.99

18/12/2015, 13:20 · · · 1

Obecnie i od dłuższego już czasu 99% mojego pisania powstaje w Ulysses – na Mac, iPad, a od niedawna, iPhone. Moją pełną recenzję Ulyssesa znajdziecie tutaj, a tymczasem zachęcam do kupna wersji iPadowej – wkrótce stanie się uniwersalna ze wsparciem dla iPhone’a (już trwają betatesty) i przy okazji dojdzie wsparcia dla iPada Pro. A taniej prawdopodobnie nie będzie. Na wersję Makową nie ma obecnie przeceny, a ta jest jeszcze lepsza.

★ Ulysses – Mac – €44,99 →
Ulysses – iPad – €19,99 > €9,99 →


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Wojteh napisał(a):

masakra jak tanio … 45 € ja kupowałem – ludzie kupujcie, choćby nie był teraz wam jakoś bardzo potrzebny. To oprogramowanie jest warte każdego centa.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK