iMagazine

Live Photos z nowych iPhone’ów na Facebooku

21/12/2015, 20:08 · · · 1

Aplikacja Facebooka dla iOS doczekała się wsparcia dla Live Photo z iPhone’ów 6s i 6s Plus. Zdjęcia, można wyświetlić na każdym iPhonie.

„Zdjęcia jak z Harrego Pottera” mają swoich fanów, jak i sporo osób nastawionych sceptycznie. Teraz będzie można się nimi dzielić jeszcze łatwiej. Po serwisie Tumblr, który dodał wsparcie dla nich dwa tygodnie temu, teraz także Facebook umożliwia upload tego typu zdjęć oraz ich odtwarzanie. Zdjęcia takie można robić tylko najnowszymi iPhone’ami, jednak zobaczymy je na wszystkich urządzeniach z iOS 9.

live-photo

Opcja będzie wdrażana stopniowo, tak jak to bywa w przypadku innych funkcji Facebooka. Najpewniej w przyszłości wyświetlać tego typu zdjęcia będą mogli wszyscy użytkownicy serwisu.

 

źródłoMacRumors


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK