iMagazine

tvOS 9.2 beta 1 – co nowego?

11/01/2016, 21:50 · · · 3

Oprócz wielu nowości w becie iOS 9.3 i praktycznie żadnych w becie OS X 10.11.4, Apple dzisiaj również wypuściło betę tvOS 9.2, który napędza Apple TV czwartej generacji.

Co nowego?

Pojawiło się kilka nowości, które podpowiadają, że Apple pracuje pełną parą, aby przywrócić podstawową funkcjonalność obecną w starszych generacjach Apple TV, ale jest też kilka nowości:

  • wsparcie dla zewnętrznych klawiatur Bluetooth (przypominam, że Remote.app dla iOS już działa)
  • foldery, za pomocą których można grupować aplikacje, podobnie jak na iPhonie lub iPadzie
  • MapKit dla deweloperów
  • Siri – dodano nowe języki
  • ekran multitaskingowy – zmieniono jego wygląd
  • dodano Podcasts.app

Przypominam, że update tvOS do bety wymaga kabla USB-C <> USB-A oraz komputera z iTunes.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Bechlegor napisał(a):

Remote.app co prawda już działa z ATV4, ale liczę na update i przywrócenie obsługi muzyki, która działa tylko dla starszych wersji.

W. napisał(a):

Czy wciąż jest ograniczenie powodujące, że włączenie Siri wymaga amerykańskiego (czy innego zachodniego) sklepu z aplikacjami (nie działa przy ustawionym polskim sklepie)?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK