iMagazine

W #BRIEFmorning o targach CES

13/01/2016, 12:22 · · · 1

W środowy poranek miałem przyjemność być gościem codziennego programu #BRIEFmorning magazynu Brief. Z Krzysztofem Bulski rozmawialiśmy o nowościach technologicznych z targów CES.

Od kilku miesięcy od poniedziałku do piątku o godzinie 9 rano na Periscope można śledzić program #BRIEFmorning. Wczoraj Krzysztof rozmawiał z Maćkiem „Mediafun” Budzichem m.in. o WOŚP, a dziś rano redakcję magazynu Brief odwiedziłem ja. Porozmawialiśmy o tym czym w ogóle są targi CES, największych nowościach i trendach. Nieco się rozgadaliśmy i finalnie wyszło blisko 20 minut rozmowy. Jeśli macie chwile to zapraszam do obejrzenia i posłuchania o tym, o czym pisałem w ostatnich dniach na łamach iMagazine.


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

Krzysztof Bulski napisał(a):

Dzięki za bardzo ciekawą rozmowę Paweł!

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK