iMagazine

Apple Watch Hermes ma być dostępny we wszystkich Apple Store

20/01/2016, 10:44 · · · 4

W najbliższy piątek, 22/01/2016, Apple Watch Hermes ma być dostępny dla kupujących online na stronach Hermes oraz w Apple Store.

Apple-Watch-Hermes-01-hero

Apple Watch Hermes dotychczas był dostępny tylko i wyłącznie w butikach Hermesa i Apple Store’ach w wybranych miastach na świecie (w Europie były to: Berlin, Paryż, Mediolan, Genewa, Moskwa, Londyn, Monachium i Zurych). Ma się to zmienić w najbliższy piątek – Apple Watch stworzony w partnerstwie z Hermesem, posiadający unikalną tarczę oraz jeden z trzech pasków do wyboru – pojawi się w sprzedaży w Apple Online Store oraz poprzez Hermes.com.

Apple-Watch-Hermes-02-hero

Ceny zaczynają się od €1300 za Single Tour z 38 mm Apple Watchem, €1450 za Double Tour z 38 mm Apple Watchem oraz €1750 za Cuff. Dopłata do 42 mm w przypadku Single Tour wynosi €50. Pozostałe modele dostępne są odpowiednio w rozmiarze 38 mm i 42 mm.

źródłoMaria Bobila dla Fashionista


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

daszek napisał(a):

Śmiech na sali. Dla snobów.

Król Ghidora Jaderberg napisał(a):

A ja mam pytanko związane z Apple Watch, może Autor lub ktoś z odwiedzających mi pomoże – jakiś czas temu trafiłem na aplikację-świeżynkę, której zadaniem miało być powiadomienie posiadacza Jabłko Zegarka o zbytnim oddaleniu się od Ajfona. I za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jej nazwy… Little help, anyone?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK