iMagazine

Nadawaj na żywo z GoPro za pomocą Periscope

27/01/2016, 14:59 · · · 4

GoPro od lat robi ogromne zamieszanie na rynku sportów ekstremalnych. Periscope od niedawna imponująco się rozwija na rynku aplikacji do streamowania wideo na żywo. Od wczoraj mogą ze sobą współpracować.

Działa to zaskakująco prosto. Wystarczy podłączyć się do sieci Wi-Fi stworzonej przez GoPro i upewnić się, że kamera jest w trybie wideo. Następnie pozostaje już tylko uruchomienie aplikacji Periscope, kliknięcie przycisku Broadcast i wybrania GoPro jako źródła. Ciekawostką jest również to, że można podwójnym tapnięciem w ekran przełączać się pomiędzy GoPro, a kamerą w iPhonie.

Niestety mam jedną złą wiadomość – wymagany jest GoPro HERO4 Black lub Silver. A to oznacza, że nie mogę przetestować tego ze swoim GoPro HERO3…

GoPro.com
Periscope – iOS – za darmo


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Łukasz napisał(a):

A jakas aplikacja która z Gopro zrobi video kamere?

Moridin napisał(a):

Ta od GoPro?

Łukasz napisał(a):

Od kogo kolwiek

Moridin napisał(a):

Odpowiedziałem Ci w poprzednim komentarzu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK