iMagazine

Deliveries 7.0 dla iOS i 2.0 dla Mac – wsparcie dla 3D Touch, iPada Pro i więcej

28/01/2016, 12:18 · · · 9

Dzisiaj rano pojawiło się uaktualnienie dla Deliveries dla iOS od Junecloud. Podniesiono wersję do pełnego 7.0 i wprowadzono sporo nowości związanych z nowymi iPhone’ami i iPadami od Apple. Pojawiło się też uaktualnienie dla wersji OS X – podniesiono ją do 2.0.

Korzystam z Deliveries na iOS [App Store] i OS X [App Store] od dawien dawna. Nie działa z każdym polskim kurierem, ale wspiera ich na tyle dużo, że jestem bardzo zadowolony z całości. Deliveries dla iOS jest obecnie w promocji, która kończy się bodajże dzisiaj lub jutro, jeśli mnie pamięć nie myli.

Co nowego?

  • peek i pop dla iPhone’a 6S i 6S Plus (iOS)
  • wsparcie dla Slide Over i Split View na iPadach (iOS)
  • Split View (Mac)
  • pełna synchronizacja przez iCloud pomiędzy (iOS i Mac)
  • wsparcie dla Siri dla Przypomnień wraz z linkiem do dostawy (iOS)
  • nowe skróty klawiszowe (iPad)
  • wyszukiwania dostaw przez Spotlight (iOS)
  • poprawki UI (iOS i Mac)
  • wiele innych drobnych poprawek

* * *

Deliveries – Mac – Utilities – €4.99
Deliveries – iOS – Utilities – €4.99 > €1.99


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Eric napisał(a):

Ja polecam na telefony Polska aplikację ,,Furgonetka”. Prosty ale działa jak trzeba.

Piotr Pokraczyński napisał(a):

Dokładnie w naszych warunkach ta aplikacja jest bezużyteczna

Jan Urbanowicz napisał(a):

Niestety, z polskich dostawców poprawnie działa tylko UPS. Reszta raz na kilkanaście prób, lub wcale. Pomimo wielu moich maili próśb deweloper nic z tym nie zrobił. Od blisko 3 lat.

Moridin napisał(a):

Mi nie działa 1 na 10-15. Może spróbuj jeszcze raz. ;-)

Jan Urbanowicz napisał(a):

Nie ma co próbować, bo po prostu nie działają. DHL Express nie działa. FedEx polski – nie działa. InPost – nie ma. Siódemka – nie działa. Itd, itd… ;)

Moridin napisał(a):

DHL mi działa. Siódemka też. Może opierasz się na wrażeniach sprzed 3 lat? :-)

Jan Urbanowicz napisał(a):

Niestety. Za każdym razem próbuję dodać jak coś zamawiam. Działają mi tylko w momentach jak dodane to jest automatycznie przez Amazon np. Jak sam dodaję DHL to nie idzie. I to nie chodzi o to, że Tobie działa i ja mam próbować. Aplikacja/usługa ma działać – każdemu. To nie jest fizyka kwantowa, żeby dodanie przesyłki było jakieś skomplikowane. Jeśli nie działa mi praktycznie nigdy i innym również nie działa jak czytam i słyszę, to znaczy że aplikacja jest wadliwa i nie ma sensu się nią interesować. :)

Damian Czaplinski napisał(a):

Ja uzywam Parcel na iOS. Obsluguje wielu kurierow. Z usluga Premium wspiera PUSH oraz posiada Appke na Apple Watch. Najlepsze co do tej pory spotkalem z aplikacji do Trackingu :-)

ProfChip napisał(a):

Też używam Parcel, bo póki co limit śledzenia 3 przesyłek za darmo mi w miarę wystarcza. Kupiłbym nawet licencję premium, ale gdyby była wieczysta, a nie tak jak teraz – roczny abonament za 2€…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK