iMagazine

Drobne zmiany techniczne – 1/02/2016

01/02/2016, 22:11 · · · 2

Drodzy czytelnicy…

W ostatniej godzinie wprowadziliśmy kilka drobnych zmian technicznych na stronach iMagazine, dzięki którym mamy nadzieję, że Wam będzie tutaj milej. Jeśli zauważycie jakieś techniczne problemy związane ze stroną, to prosimy o odezwanie się do nas w komentarzach poniżej tego wpisu, na Twitterze do @iMagazinePL lub mailowo na redakcja (małpa) iMagazine.pl.

Pozdrawiamy,

Redakcja


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Tom Piotrowski napisał(a):

Tak, już wczoraj zauważyłem że na iPadzie Pro w trakcie przewijania stron występuje chwilowe, lekkie rozbielenie ekranu, tak jakby aplikacja starała się kompensować jasność wyświetlacza. Dzieje się to również przy przeglądaniu poprzednich wydań iMagazine, podczas gdy inne publikacje działają normalnie.

Moridin napisał(a):

Nie wiem czy żartujesz czy nie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK