iMagazine

iPad Air 3 z czterema głośnikami i aparatem z flashem – tak rzecze chińska obudowa

01/02/2016, 11:25 · · · 3

iPad Air 3 pojawi się prędzej, czy później. Wszystko wskazuje na to, że będzie to miało miejsce jeszcze tej wiosny. Do sieci wyciekło zdjęcie hipotetycznej obudowy, które ma zdradzać wygląd i niektóre techniczne detale urządzenia. Nowy iPad zapowiada się obiecująco.

W zeszłym tygodniu do sieci wyciekły rzekome projekty iPada Air 3, a teraz w chińskiej wersji serwisu Alibaba pojawiła się obudowa dla niego. W podobny sposób w przeszłości wyciekały szczegóły iPhone’ów. To co widać jest dość prawdopodobne. Kolejna generacja miałaby otrzymać cztery głośniki, flasha dla tylnego aparatu oraz dodatkowe złącze Smart Connector dostępne w iPadzie Pro. Nie zabrakło też wyjścia słuchawkowego, które rzekomo ma być usunięte z iPhone’a 7.

ipad_air_3_case_2

To nowe złącze jest dość ciekawą informacją, bo jak na razie ogranicza się ono jedynie do dodatkowych klawiatur w iPadzie Pro. Wraz z pojawieniem się w iPadzie Air moglibyśmy spodziewać się kolejnych klawiatur, stacji dokujących i innych akcesoriów bazujących na tym połączeniu.

Wyciek obudowy i coraz więcej informacji o iPadzie Air 3 zdecydowanie uwiarygadnia plotki o marcowej premierze i konferencji prasowej. Podczas tego Keynote’u miałby być też pokazany tańszy iPhone, nowe paski i kolory Apple Watch (raczej nie Apple Watch 2) oraz być może odświeżone MacBooki. Bardzo prawdopodobne, że podczas WWDC nie zobaczylibyśmy już żadnego nowego sprzętu, a kolejne premiery odbyłyby się we wrześniu.

źródłoMacRumors


Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Dodaj komentarz

iOSadministrator.com napisał(a):

Zobaczymy co zostanie pokazane podczas tego Keynote’u, fakt faktem, że lepiej jest pokazać ‚tańszego’ iPhone’a innego dnia niż 7, ma on trafić do trochę innej publiki więc nie powinien zostać przyćmiony.

Marcin Nowicki napisał(a):

to fajnie że będzie trochę zmian będę miał jeszcze większy problem czy wziąć mini4 czy air3 ale zobaczymy jakie ceny i jaka pojemność będzie nowego ipada może wkońcu sprawdzą się plotki o tym iż skończy się era 16 gb

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK