iMagazine

Day One 2.0 dla iOS i Mac już dostępne

04/02/2016, 14:55 · · · 1

Kilka dni temu pisałem o Day One 2.0 oraz nowościach, które wnosi. Miło mi zatem poinformować, że już jest dostępny w iOS App Store i Mac App Store. O ile Day One Classic – tak się teraz nazywa wersja 1.x – korzystał z synchronizacji po Dropboxie lub iCloud (lub od niedawna z Day One Sync), o tyle Day One 2.0 wymaga nowego Day One Sync. Aby zmigrować swoje dane należy założyć konto Day One Sync w Day One Classic i przeprowadzić synchronizację, aby wszystkie wpisy pojawiły się w nowej wersji.

Day One 2.0 – Mac – Lifestyle – €39.99 > €19.99 (przez tydzień w promocji)
Day One 2.0 – iOS – Lifestyle – €9.99 > €4.99 (przez tydzień w promocji)

Od razu podpowiem, że serwery Day One przeżywają prawdziwe oblężenie, więc jeśli nie działa Wam synchronizacja, to cierpliwości – „wkrótce” zapewne ruszy. Sam poczekam sobie do jutra.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Tomasz R napisał(a):

Nie wiem czy to dlatego, że miałem zainstalowane jeszcze Day One Classic, ale mi automatycznie przerzuciło wpisy, mimo, że miałem włączone tylko iCloud. Appka warta polecenia, jeśli myśl się o prowadzeniu dziennika w jakiejkolwiek formie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK