iMagazine

iMagazine 2/2016 – WOŚP 2016!

08/02/2016, 16:47 · · · 23

Już jest luty i wcale nie chodzi mi o naszego Pawła. Czas biegnie szybko. Miałem napisać coś o numerze, ale zobaczyłem dziś w internecie nagranie z kamery w samochodzie pokazujące straszny wypadek, który wydarzył się kilka dni temu na krajowej S8. Niestety śmiertelny.

Luty to okres wzmożonych wyjazdów, bo zaczynają się ferie. Jeździmy na narty. Pamiętajcie, aby zachowywać się ostrożnie i dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze. To, że będziecie jechali szybciej, nie oznacza, że szybciej dotrzecie do celu. Zdjęcie nogi z gazu i bezpieczna jazda ułatwi podróż nie tylko Wam, ale również pozostałym kierowcom. Nam zależy, żebyście dojechali bezpiecznie na miejsce, wypoczęli, spotkali się z rodziną czy znajomymi i na koniec dnia, w ramach odprężenia, przeczytali najnowsze wydanie iMaga.

A jest o czym czytać w nowym wydaniu. Mamy dla Was dużo recenzji sprzętu grającego, idealnie nadającego się na wyjazdy. Mamy też świetne artykuły o podróżach, w tym gościnny tekst Jedzonelki, felietony, programy… Mógłbym wymieniać jeszcze długo, ale zamiast tego polecam lekturę całego wydania, bo naprawdę warto.

Plik PDF – 107MB (209 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

 

 

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

23

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


23
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Moridinjamirq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jamirq
Gość
jamirq

Ferie zaczynaja sie juz 18 stycznia, ale w poziomu Warszaway ferie zawsze były wtedy stolica je miala

Moridin
Gość

A z poziomu Pcimia wtedy gdy miał je Pcim?

jamirq
Gość
jamirq

dokładnie, ale raczej Pcim nie traktuje, że wtedy w całej Polsce rozpoczęły się ferie. Najlepiej było to widać po TV kiedy ramówka zmieniała sie w momencie rozpoczęcia ferii w Warszawie i jak inne woj miały wcześniej to wybaczcie dzieci i młodzież….