iMagazine

Nowy iOS 9.3 beta 3

08/02/2016, 20:00 · · · 7

Dziś pojawiła się nowa, trzecia już beta iOS 9.3.

Jak to bywa z mniejszymi aktualizacjami wersji beta, do oficjalnej publikacji iOS 9.3 dla wszystkich nie zobaczymy już raczej większych zmian.

Obecna wersja wprowadza nowe poprawki, jak choćby poprawia wyświetlenie elementów Centrum sterowania w poziomym widoku w przypadku iPhone’a 6 i 6s Plus. Poniżej zrzut z drugiej bety, gdzie ikony są przycięte z prawej strony.

Trzecia beta iOS 9.3 oznaczona jest kodem 13E5200d.

Część z osób wskazuje1, że po raz pierwszy udało im się pobrać aktualizację (OTA) przez sieć komórkową.

Beta iOS 9.3 wprowadza także poprawki optymalizujące działanie systemu – jest znowu jeszcze płynniej.


  1. Tutaj oraz tutaj  ↩.


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Xawery napisał(a):

Ikona „oczka” to pewnie podświetlenie ułatwiające zaśnięcie czy jak to się tam zwie, a ogranicza wyświetlanie zimnych barw. Od której wersji jest to dostępne? Czy jeszcze nie ma tej wersji jako oficjalnej?

adriank1410 napisał(a):

Jest to dostępne właśnie od 9.3 :)

Szemot napisał(a):

I zwie się to NightShift i jest bez sensu :P Nie miałem nigdy problemów ze spaniem przez niebieskie światło a przed snem korzystam dużo z ekranów LCD i to nie iphona a 46 calowego TV jaki mam zamiast monitora. Nie jestem tu wyjątkowy. Mam wrażenie, że to taki problem rozdmuchany by było o czym pisać. A jak patrzy się na zaszczany ekran gdy włączy się tą funkcję to nawet jakbym miał problemy ze spaniem to wybrałbym je niż te kolory ;-)

Moridin napisał(a):

Wiele niezależnych badań potwierdza że to ma wpływ na sen – zobaczymy czy wyniki utrzymają się przez kolejne lata. Ja akurat nie mam problemu z zasypianiem, więc specjalnie nie robi mi to różnicy.

Szemot napisał(a):

„Beta iOS 9.3 wprowadza także poprawki optymalizujące działanie systemu – jest znowu jeszcze płynniej.” – jeszcze? 2 beta konkretnie zamuliła mi iPhona. Lagi jakich jeszcze nie miałem. Jest szybciej ale gorzej niż 9.2.1

Gregory House napisał(a):

Są lagi w głównie w aplikacji Aparat, Włączasz i nic ciemno, lub tnie się obraz. Trzeba wyłączyć i włączyć jeszcze raz, ponadto szumy podczas rozmowy, dotyczy głównie operatorów T-Mobile i Orange.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK