iMagazine

Nowy watchOS 2.2 beta 3

08/02/2016, 21:17 · · · 2

W dzisiejszych aktualizacjach systemów Apple’a nie mogło zabraknąć nowego oprogramowania na Apple Watcha – watchOS 2.2 beta 3. Tym razem względem poprzedniej bety na pierwszy rzut oka nie są jednak widoczne żadne zmiany.

Nowe funkcje, które pojawiły się w watchOS 2.2 od pierwszej bety to przede wszystkim:

  • możliwość sparowania więcej niż jednego Apple Watch z jednym iPhonem – aktywnym, czyli tym na który przychodzą wszystkie powiadomienia, jest ten ostatnio odblokowany,
  • a także nowa aplikacja Mapy, w której możliwe jest wyszukiwanie miejsc w pobliżu według kategorii.

Mam nadzieję, że nowa beta przede wszystkim rozwiąże wiele problemów, z którymi zetknąłem się w ostatnich tygodniach. Dla przykładu, kilka dni temu w połowie dnia samoczynnie na zegarku włączyła się opcja redukcji kolorów do skali odcieni szarości. Pomimo tego, że aplikacja Watch na iPhone pokazywała, że funkcja ta jest nieaktywna. Dzisiaj rano Apple Watch przestał mierzyć jakąkolwiek aktywność. Sytuacja wróciła do normy dopiero po zrestartowaniu go.

Prawdopodobnie finalne wersje iOS 9.3, OS X 10.11.4, tvOS 9.2 oraz watch 2.2 zostaną zaprezentowane na przewidywanej na połowę marca konferencji Apple. Do tego czasu zobaczymy zapewne jeszcze ze dwie bety.


Dodaj komentarz

danyfock napisał(a):

Hej, mam pytanie- czy jest możliwe wybranie osoby do której chcemy zadzonić z poziomu zegarka ale rozmowa przez telefon? Na przykład gdy spaceruję, mając telefon w kieszeni i słuchając muzyki na słuchawkach chcę do kogoś zadzwonić. Czy mogę wybrać numer z Apple Watch?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK