iMagazine

„Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” – ostatni dzień promocji

10/02/2016, 12:27 · · · 0

Za pomocą naszej aplikacji iMagazine, w której możecie czytać nasz darmowy magazyn, opublikowaliśmy wydanie „Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2”. Dodatek specjalny kosztuje zaledwie €0,99, ale ta cena obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia.

Od jutra „Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” kończy okres promocyjny i cena wzrośnie do €1,99. Zainteresowanych zachęcam do nabycia dodatku specjalnego jak najszybciej. Najzagorzalszych fanów zapraszam jutro.

Pro Tip – Jeśli czytacie iMaga na iPhonie w aplikacji, to obróćcie sobie telefon do poziomu, aby magazyn wypełniał ekran na szerokość strony.

Przypominam też, że „Wszystko o iOS 9, OS X El Capitan i watchOS 2” jest do nabycia również jako książka w iBooks. Jej cena również wzrasta od jutra do takiego samego poziomu.

„Wszystko o iOS 9, OS X i watchOS 2” w aplikacji iMagazine
„Wszystko o iOS 9, OS X i watchOS 2” w iBooks


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK