iMagazine

Reflector 2 – AirPlay Mirroring na Android TV

16/02/2016, 09:31 · · · 1

Wczoraj w Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji Reflector 2, która zawiera wsparcie dla Android TV. Dzięki temu możliwe stało się mirrorowanie obrazu z urządzeń Apple bezpośrednio na telewizory.

Android TV jest dostępny od zeszłego roku w niemal wszystkich nowych telewizorach Sony, Sharpa czy Philipsa. Wiele osób wykorzystuje Apple TV wyłącznie do bezprzewodowego strumieniowania multimediów z iOS. Dotychczas jedynym sposobem na to było zakupienie Apple TV 2. lub 3. generacji. Teraz z funkcji tej możemy korzystać, wydając 1/10 ceny urządzenia Apple.

Do aplikacji Reflector 2 możliwe jest strumieniowanie obrazu z iPhone’a, iPada, iPoda Touch, Maków, a także innych urządzeń z Windowsem wykorzystując aplikację AirParrot tego samego producenta.

Reflector 2 dla Androida jest dostępny w Google Play w cenie 33,44 PLN.

Źródło Squirrels

1

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stefan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stefan
Gość
Stefan

Tylko należy nie zapominać, że za pomocą reflector nie jesteśmy w stanie streamować zabezpieczonych treści czyli np hbo go lub netflix nie bedą działać przez airplay. Swoją droga nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w tych aplikacjach wykorzystać streamowanie chromecasta.