iMagazine

Reflector 2 – AirPlay Mirroring na Android TV

16/02/2016, 09:31 · · · 1

Wczoraj w Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji Reflector 2, która zawiera wsparcie dla Android TV. Dzięki temu możliwe stało się mirrorowanie obrazu z urządzeń Apple bezpośrednio na telewizory.

Android TV jest dostępny od zeszłego roku w niemal wszystkich nowych telewizorach Sony, Sharpa czy Philipsa. Wiele osób wykorzystuje Apple TV wyłącznie do bezprzewodowego strumieniowania multimediów z iOS. Dotychczas jedynym sposobem na to było zakupienie Apple TV 2. lub 3. generacji. Teraz z funkcji tej możemy korzystać, wydając 1/10 ceny urządzenia Apple.

Do aplikacji Reflector 2 możliwe jest strumieniowanie obrazu z iPhone’a, iPada, iPoda Touch, Maków, a także innych urządzeń z Windowsem wykorzystując aplikację AirParrot tego samego producenta.

Reflector 2 dla Androida jest dostępny w Google Play w cenie 33,44 PLN.

Źródło Squirrels


Dodaj komentarz

Stefan napisał(a):

Tylko należy nie zapominać, że za pomocą reflector nie jesteśmy w stanie streamować zabezpieczonych treści czyli np hbo go lub netflix nie bedą działać przez airplay. Swoją droga nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w tych aplikacjach wykorzystać streamowanie chromecasta.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK