Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Pełny Nik Collection dla OS X i Windows od wczoraj do pobrania za darmo

Pełny Nik Collection dla OS X i Windows od wczoraj do pobrania za darmo

4
Dodane: 7 lat temu

Kilka lat temu cała kolekcja pluginów NIK została przejęta przez Google. Niedługo później cały komplet był oferowany w bardzo dobrej cenie $150. Od dzisiaj całość jest za darmo.

W skład zestaw wchodzi:

  • Analog Efex Pro
  • Color Efex Pro
  • Silver Efex Pro (mój ulubiony)
  • HDR Efex Pro
  • Dfine
  • Viveza
  • Sharpener Pro

O ile fakt, że pakiet jest za darmo to świetna informacja, o tyle obawiam się, że oznacza to koniec wsparcia dla NIK. Obym się mylił.

★ Google Nik Collection dla Mac OS i Windows

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

To darmo to chyba przez 15 dni :/

“Nie musisz zastanawiać się, którą wtyczkę wybrać – teraz możesz kupić cały zestaw po niskiej cenie. Możesz też bezpłatnie przetestować cały zestaw przez 15 dni.”

Nie, to nie jest darmowe tylko przez 15 dni,
Nie wiem gdzie widziałeś taką informację, obecnie nie widzę jej na stronie, możliwe, że nie zaktualizowali jakichś treści.
Tu masz link do źródła w którym piszą, że teraz pakiet jest udostępniany nieodpłatnie a wszystkim, który kupili go w tym roku otrzymają zwrot pieniędzy! Miło z ich strony :)
https://plus.google.com/+NikCollection/posts/AFGsG2Di7EK

Polecam go pobrać i uzywać :)
Ja się załapałem jak Google przejęło NIK Software i obniżyło cenę z 500$ do 150$ i w jakiejś akcji promocyjnej dawali rabat 15%. Dzisiaj można mieć to za free.

Wyczytałem po kliknięciu w link pod artykułem. No nic, całkiem możliwe, że pakiet jest teraz darmowy. Po prostu wciąż widnieje tam wspomniana przeze mnie informacja i wprowadza w błąd. Dzięki za wyjaśnienie :)