iMagazine

Wzruszająca historia Dilliana w dwóch reklamach Apple

02/04/2016, 10:24 · · · 1

Praktycznie od zawsze jednym z celów Apple było ułatwienie życia osobom, które cierpią na rożne schorzenia. Jakiś czas temu pisałem o materiale filmowym, który był podziękowaniem od jednego z użytkowników sprzętu z Cupertino. Dziś natomiast Apple opublikowało serię dwóch reklam, w których przedstawia historię pewnego chłopaka.

Dillian jest chory na autyzm. Jednym z jego ograniczeń jest bardzo utrudniona komunikacja słowna. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie potrafi się komunikować. Jednym z pomocnych narzędzi w tej kwestii okazał się dla niego iPad ze specjalną aplikacją, w której chłopak zapisuje swoje słowa, a te są następnie odczytywane przez syntezator mowy. Dzięki temu Dillian ma możliwość utrzymywania kontaktu ze światem zewnętrznym.

Nie przeciągając więcej, zapraszam Was do zapoznania się ze wspomnianymi dwoma materiałami:

Źródło YouTube | Apple

1

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marucins Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marucins
Gość
Marucins

Odpocząłem sobie od propagandy Apple na jakiś czas.
Firma jak widać dalej uwielbia grać na emocjach (w sumie to się zawsze najlepiej sprzedawało), tym razem poszła o krok dalej.