iMagazine

Nowy Instagram także na Windows 10 Mobile

16/05/2016, 18:08 · · · 6

Niedawno Facebook wypuścił nową wersję aplikacji Instagram dla platformy Windows 10 Mobile. Najważniejszą zmianą w tym przypadku było wykorzystanie nowo nabytej przez nich technologii: Osmeta. Przeportowana została aplikacja z iOS, a szefowie obiecali fanom mobilnych okienek częstsze aktualizacje. Dla przypomnienia, poprzednia wersja ze znaczkiem beta była aktualizowana tylko dwa razy.

wp_ss_20160516_0001

Tym razem jest inaczej. Posiadacze Lumii nie musieli długo czekać na aktualizację do nowej ikonki i wyglądu. Instagram wygląda teraz bardziej minimalistycznie, przejrzyście. Po aktualizacji mam wrażenie, że aplikacja działa płynniej. Co ciekawe, Facebook nie zdecydował się użyć nowej kolorowej ikonki, a zamiast tego użyto wersji białej z kolorem tła pobieranym z ustawień telefonu.

Oczywiście przy aktualizacji nie obyło się bez małych problemów. Już w piątek na liście zmian pojawiła się informacja o nowym wyglądzie, a aplikacja nadal była w starej wersji. Przez weekend zostały zaktualizowane zdjęcia promocyjne, ale aktualizacji nadal nie było. Co więcej, po usunięciu i ponownej instalacji, pojawiał się błąd związany z certyfikatem. Nie wiem kto zawinił, czy Facebook, czy Microsoft.

6

Krzysztof Stambuła

Gdyby wiek był levelem, miałbym lvl 30. Na co dzień jestem webdeveloperem, ale robię też questy poboczne jako gracz i geekowaty ojciec. Wielki mały fan Microsoftu.


6
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Damianst4mp_adriank1410Moridin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Moridin
Gość

[Troll mode on] To ktoś jeszcze tworzy aplikacje na Windows Mobile? [/Troll mode off] ;-)

adriank1410
Gość

[T]To ktoś jeszcze używa Windows Mobile? ;-)[/T]

st4mp_
Gość
st4mp_

Znam jeszcze 2 osoby… (i tu w tle dźwięk świerszczy)

Damian
Gość
Damian

Ty i Satya Nadella? :D lol :D

st4mp_
Gość
st4mp_

No właśnie nikt nie wie jakiego telefonu używa Satya. Raz na konferencji prezentował z iPhona, ale potem zdementował plotki jako by to był jego.

st4mp_
Gość
st4mp_

Microsoft i Twitter, nic więcej do szczęścia mi nie potrzebne ;)