iMagazine

iMag Weekly 5 – bardziej osobiście

03/06/2016, 11:10 · · · 0

W zeszłym tygodniu otrzymaliście nowe narzędzie, do zostawiania informacji zwrotnej dla nas. Dzięki dwóm prostym przyciskom sygnalizujecie nam czy chcecie widzieć więcej danych treści, czy mniej. Odzew za jego pomocą był dla nas niespodziewanie duży, ale trzymamy kciuki za, że nie wykorzystujecie go do oceniania samych tekstów. Co ciekawe, wróciliście się do starszych wydań i tam też zostawiliście swoje opinie, a wyniki są zaskakujące – chcecie więcej wpisów na tematy, które były krytykowane w komentarzach lub mediach społecznościowych przez jednostki. Dziękujemy za te cenne informacje – są bardzo przydatne.

Przez ostatni miesiąc, każde kolejne wydanie było większe od poprzedniego. Zaczęliśmy od niecałych sześciu tysięcy słów, a dzisiejsze, piąte wydanie, kończymy na blisko trzynastu tysiącach. Entuzjazm wśród redaktorów jest dzięki wam ogromny – z wielkim zaskoczeniem obserwuję dyskusje i pomysły na kolejne felietony czy artykuły oraz coraz ambitniejsze plany na przyszłość. Są też tragedie i rozpaczanie, gdy pojawia się za dużo „chcę mniej takich treści” pod wpisem wybranego autora, ale te po chwili zamieniają się w chęć walki.

W piątym wydaniu znajdziecie przede wszystkim zaawansowany poradnik autorstwa Maćka Skrzypczaka na temat Alfreda – długo nad nim pracował i stara się tłumaczyć czarną magię na język ludzki. Krzysiek Stambuła rozpoczyna swoje rozważania na temat produktywności i wspomina o mitycznym telefonie od Microsoftu, a Jacek Łupina kontynuuje swój „Efekt Motyla”, tym razem z Leonardem Nimoyem (!!!) w roli głównej. Nie mogło też zabraknąć Tomka Szykulskiego z kolejną „historią za zdjęciem”. Moją uwagę jednak zwróciły na siebie dziewczyny. Angelika Borucka (w końcu!) porusza temat notatników, na który tak długo czekałem i pisze o książce, która jej zaskakująco przypadła do gustu. Anna Gabryś kontynuuje smartkulturę, tym razem poruszając bliski mi temat ruchomych zdjęć, czyli GIF-ów i podobnych tworów, na wyjątkowym przykładzie, który przypadnie do gustu ludziom kochających kino. Na jabłkowy deser zostanie Wam danie Krzyśka Kołacza, a wszystko zaczęło się od riposty na temat, na który Dominik Łada pisał na łamach iMagazine. W tym wydaniu znajdziecie też moją relację z wizyty na Targach Rzeczy Ładnych i przemyślenia na temat serii książek, o której wspominałem w poprzednim iMag Weekly. Kontynuuję też temat „mojego setupu”, a na koniec zapraszam na bardzo osobiste zamknięcie pewnego tematu w moim życiu.

Dołącz do iMag Weekly

lub przejdź bezpośrednio do

iMag Weekly – Wydanie 5


FAQ

Czy mogę najpierw zobaczyć, za co płacę?

Tak, oczywiście! Pierwsze wydanie iMag Weekly jest dostępne za darmo, a spis treści każdego wydania jest dostępny – wystarczy wejść do dowolnego wydania. Udostępniliśmy też specjalnie wydanie darmowe tutaj.

Jak uzyskać dostęp do archiwum iMag Weekly?

Aby uzyskać dostęp do archiwum, należy:

Ile kosztuje dostęp?

Możesz wykupić „dożywotni” dostęp1 za 60 PLN.

Do których wydań otrzymam dostęp po wykupieniu dostępu?

Po wykupieniu dostępu otrzymasz możliwość czytania wszystkich archiwalnych numerów oraz tych, które pojawią się do dnia 27/01/2017.

Wykupiłem dostęp. Jak mogą zacząć czytać iMag Weekly?

Zaloguj się na swoje konto (ikona ludzika w menu), a następnie wejdź na spis wydań iMag Weekly, żeby zacząć czytać.

W jakiej formie mogę pobrać iMag Weekly?

iMag Weekly możesz czytać na naszej stronie za pomocą przeglądarki internetowej. Projekt powstał z założenia jako projekt webowy, a więc jest dostępny w każdej chwili na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową, niezależnie od platformy. W tej chwili nie udostępniamy magazynu w aplikacji, ani wersji PDF i nie przewidujemy tego w najbliższej przyszłości.

Czy mogę się skontaktować, jeśli mam jakieś uwagi lub pomysły?

Tak. Zapraszamy do kontaktu mailem na adres weekly@imagazine.pl, na Twitterze @iMagWeekly lub na naszym Facebooku – te dwa pierwsze obsługiwane są w pierwszej kolejności.

Czy wystarczy raz wykupić dostęp?

Tak.

Gdzie mogę zresetować swoje hasło?

Wystarczy udać się na tę stronę, lub kliknąć w ikonkę ludzika w naszym menu.

Dołącz do iMag Weekly

  1. Będzie działał tak długo, dopóki będzie istniał iMagazine – wierzymy, że bardzo długo.
0

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o