iMagazine

D-Link i HomeKit

16/06/2016, 14:20 · Maciej Skrzypczak · · 2

Inteligentne domy stają się z dnia na dzień popularniejsze. Coraz więcej firm chce mieć w swoim katalogu urządzenia wspierające tę technologię.

HomeKit to rozwiązanie od Apple, którego zadaniem jest zapewnienie systemu sterującego intelignentym domem. Do grona firm współpracujących z Apple już niedługo dołączy D-Link, producent znany głównie z rozwiązań sieciowych, z nową kamerą Wi-Fi. Ma ona działać zarówno z HomeKit, jak i zapowiedzianą na tegorocznym WWDC aplikacją Home.

Sterowanie kamerą D-Link, oprócz wspomnianej aplikacji, będzie mogło się odbywać również za pomocą Siri, co uczyni ten proces szybszym i wygodniejszym.

Jako firma mająca długoletnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji kamer, D-Link ma nadzieję, że w pełni trafi w potrzeby użytkowników systemów tego typu.

Więcej informacji na temat kamery Wi-Fi firmy D-Link będzie dostępnych w drugiej połowie tego roku.

Źródło Informacja prasowa

2

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


  • kwawer

    D-Link to ostatnia firma od której kupowałbym cokolwiek związanego z siecią, miałem router z tej firmy i działał jakby mógł a nie chciał.

    • Ja raczej podchodzę do D-Link z dystansem przez ostatnie wtopy z bezpieczeństwem ich produktów.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stronie i w magazynie. Nowe wydanie pojawia się w każdy piątek, a w środku dodatkowe, unikalne treści z różnych dziedzin – takie, które już znacie z miesięcznika, a także zupełnie nowe.

Subskrypcja, zaczynająca się od 10 złotych za 4 wydania, pozwala Wam wpływać na nasz rozwój, umożliwia wsparcie redakcji, a co najważniejsze – stawia podwaliny pod kolejne ciekawe inicjatywy.