iMagazine

Nowa, ekskluzywna wersja Pebble Time Round

16/06/2016, 11:55 · · · 2

Jedyny model, który nie został odświeżony w ostatniej kampani Pebble na Kickstarterze, to Pebble Time Round. Wczoraj jednak się to zmieniło.

Na dwa tygodnie przed zakończeniem akcji na Kickstarterze, twórcy Pebble zdecydowali się dodać do swojej oferty również nowe smartzegarki z okrągłymi wyświetlaczami.

Pebble Time Round Special Edition to ekskluzywnie wykonane wersje wykończone polerowanym srebrem lub złotem. Na czarnej ramce wokół wyświetlacza znajdują się przydymione cyfry godzin: 03, 06, 09 i 12.

Cena tych modeli na Kickstarterze to 199 USD. Ponieważ jest to edycja specjalna, ilość tych zegarków jest ograniczona – zaplanowano trzy tysiące sztuk, obecnie zostało ponad 2300 sztuk.

Według mnie zegarki te prezentują się bardzo elegancko. Szkoda tylko, że w przypadku PTR Pebble nie zdecydowało się na zastosowanie większego wyświetlacza, jak to jest w przypadku Time 2.

Na zakończenie jeszcze dodam, że oprócz pojawienia się Pebble Time Round Special Edition, Pebble opublikowało również najnowsze SDK w wersji 4. Developer Preview. Osoby zainteresowane mogą o nim więcej poczytać na stronie dla deweloperów.

Źródło Kickstarter


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

stary napisał(a):

elegancja na poziomie ikei, jednak funkcjonalność ciekawa jak na tą cenę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK