iMagazine

iMag Weekly 7 – wydanie z seksem

17/06/2016, 11:16 · · · 10

Ten tydzień był jednym z najbardziej zwariowanych w historii naszej redakcji. Nie dość, że wszyscy w pocie czoła pracują nad wydaniem miesięcznym, to jest jeszcze Weekly, a w międzyczasie wydarzyła się taka maleńka impreza zatytułowana WWDC 2016. Może o niej słyszeliście?

Siódme wydanie zaczyna się „grubo” – Angelika Borucka porusza temat specyficznego reality show – „The Sex Factor” rozgrywa się w branży porno – a zaraz za nim, dla równowagi we wszechświecie, Anna Gabryś wraca z drukiem 3D i smartkulturą. Wasze głosy ponadto sprawiły, że Krzysztof Stambuła i Norbert Cała kontynuują swoje serie o produktywności i sporcie. Nie mogło też zabraknąć podróżnika – Tomka Szykulskiego – który prawie niechcący „zahaczył” o Ateny, a specjalista od porad i tricków – Maciek Skrzypczak – prezentuje Wam kolejny odcinek swojej sagi o Alfredzie. Po pozostałe tematy zapraszam do spisu treści. Podpowiem tylko, że jest trochę o designie i fontach, trochę o Lightroomie, Zdjęciach i Makach oraz zbiór porad na temat tego, co robić, gdy „się nie może”. A na deser? Oczywiście aplikacje… i Krzysztof Gonciarz.

Zapraszamy!

Dołącz do iMag Weekly

lub przejdź bezpośrednio do

iMag Weekly – Wydanie 7

 


Co o nas mówią?

„Mistrzostwo! Uwielbiam czytać artykuły, które pisane
są przez ludzi z pasją. Tu wszystkie takie są.”
Wojtek Czerny

„Świetny tygodnik. Trzymajcie tę konwencję. Mniej sprzętowo, więcej użytkowo.”
MarbiCo

„Po 2 tygodniach w strefie Edge powróciłem do strefy mobilności. A tu taka niespodzianka @iMagWeekly. Pobieram i konsumuje. Mniam…”
Mchmieloo

„Genialny artykuł na temat pisania… świetny – za ten tekst dałbym dychę, oraz dużo słabszy… ;-) [przyp. red. słowa skierowane do mnie]… ale fajny tekst gdzie opisujesz swój workflow zdjęciowy…”
Adalbert Freeman


FAQ

Czy mogę najpierw zobaczyć, za co płacę?

Tak, oczywiście! Pierwsze wydanie iMag Weekly jest dostępne za darmo, a spis treści każdego wydania jest dostępny – wystarczy wejść do dowolnego wydania. Udostępniliśmy też specjalnie wydanie darmowe tutaj.

Jak uzyskać dostęp do archiwum iMag Weekly?

Aby uzyskać dostęp do archiwum, należy:

Ile kosztuje dostęp?

Możesz wykupić „dożywotni” dostęp1 za 60 PLN.

Do których wydań otrzymam dostęp po wykupieniu dostępu?

Po wykupieniu dostępu otrzymasz możliwość czytania wszystkich archiwalnych numerów oraz tych, które pojawią się do dnia 27/01/2017.

Wykupiłem dostęp. Jak mogą zacząć czytać iMag Weekly?

Zaloguj się na swoje konto (ikona ludzika w menu), a następnie wejdź na spis wydań iMag Weekly, żeby zacząć czytać.

W jakiej formie mogę pobrać iMag Weekly?

iMag Weekly możesz czytać na naszej stronie za pomocą przeglądarki internetowej. Projekt powstał z założenia jako projekt webowy, a więc jest dostępny w każdej chwili na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową, niezależnie od platformy. W tej chwili nie udostępniamy magazynu w aplikacji, ani wersji PDF i nie przewidujemy tego w najbliższej przyszłości.

Czy mogę się skontaktować, jeśli mam jakieś uwagi lub pomysły?

Tak. Zapraszamy do kontaktu mailem na adres weekly@imagazine.pl, na Twitterze @iMagWeekly lub na naszym Facebooku – te dwa pierwsze obsługiwane są w pierwszej kolejności.

Czy wystarczy raz wykupić dostęp?

Tak.

Gdzie mogę zresetować swoje hasło?

Wystarczy udać się na tę stronę, lub kliknąć w ikonkę ludzika w naszym menu.

Dołącz do iMag Weekly

  1. Będzie działał tak długo, dopóki będzie istniał iMagazine – wierzymy, że bardzo długo.
10

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


10
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MoridinAdalbert Freeman Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adalbert Freeman
Gość
Adalbert Freeman

hej … czy nie możecie zrobić zakupu pojedynczych egzemplarzy? Nie wszystko mnie interesuje – ale ten akurat – jeśli mowa jest o fontach i LR bym przeczytał ..

Moridin
Gość

Płacisz 10 zeta za artykuł o fontach, a reszta jest gratis. ;-)

Adalbert Freeman
Gość
Adalbert Freeman

:) no tak – jak wyważyć – na 100% wam się należy zapłata za prace – wolę nie myśleć o reszcie jako o gratisie .. chyba mnie przekonałeś … ale jak okaże się że ten jeden artykuł to mała notatka na 2 tys znaków … to się rozczaruję :)

choć lubię jak Ty piszesz i Tomek i Kinga oraz zaczyna mi się podobać

Moridin
Gość

To nie jest rozbudowany artykuł – za mało czasu spędziłem z SF Mono. Więc raczej się wstrzymaj jeśli oczekujesz małej książki na ten temat. ;-)

Adalbert Freeman
Gość
Adalbert Freeman

kupiłem i spoko .. przecież tylko się tak droczyłem :) za to wyłapałem inne smaczki:

genialny artykuł na temat pisania … świetny – za ten tekst dałbym dychę, oraz dużo słabszy :) (haha) ale fajny tekst gdzie opisujesz swój workflow zdjęciowy ..