iMagazine

Apple rozmawia ws przejęcia Tidala

01/07/2016, 00:57 · · · 5

Jak donosi 9to5mac, Apple prowadzi rozmowy aby przejąć serwis Tidal.

Tidal to łakomy kąsek dla Apple. Jest własnością Jay-Z oraz grupy artystów (m.in. Madonny, Daft Punk, Kanye Westa, Rihanny, Alici Keys itd.), dzięki którym wiele nowych albumów Tidal ma na wyłączność. Tidal to też w końcu bezstratna jakość dźwięku w najwyższym pakiecie Tidal HiFi.

Jestem ciekaw, jak zakończą się rozmowy. Kibicuję. Jeśli pełnym sukcesem, to będzie to idealna opcja na przejście do sieci Play, w której Tidal jest za darmo, w ramach abonamentu i nie jest wliczany do limitu transferu. Apple Music/Tidal (w tym przypadku) byłby idealnym rozwiązaniem dla wielu z macuserów w Polsce.

Póki co, dzięki współpracy z siecią Play, Tidal osiągnął spektakularny sukces na rynku polskim – ma w tej chwili ponad 500 tysięcy aktywnych użytkowników.

źródło9to5mac


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Rafal napisał(a):

a po co się rozdrabniać- niech kupią Tidal i Spotify ;-)

Radosław Woźniak napisał(a):

http://m.play.pl/vas/aplikacje/tidal/files/Regulamin_Oferty_Promocyjnej_Tidal.pdf

Znalazłem informacje że nielimitowany dostęp do Tidal jest za 5zł miesięcznie. Wiecie może czy przez pierwsze dwa lata jest za darmo?

🆂🅸🅼🅾🅽 napisał(a):

Promocja 24 miesiace za free, zakonczyla sie 30’go czerwca.
Natomiast informacje jakie podal autor artykulu odnosnie darmowego Tidala w abonamencie i darmowego, nielimitowanego transferu, to ponury zart… Transfer nigdy nie byl darmowy – wlasnie m.in. dzieki oplacie za nielimitowany transfer wynoszacej 5PLN, Play mogl udostepnic abonentom Tidala za free.

Norbert Cała napisał(a):

Ta promocja jest przedłużona do końca września

🆂🅸🅼🅾🅽 napisał(a):

Dzieki za korekte – nie sadzilem, ze zdecydowali sie przedluzyc promocje raz jeszcze. BTW Skoro tak dobrze im idzie, rad bym byl, gdyby przedluzyli rowniez darmowy dostep do Tidal, powiedzmy o jakis rok, pozniej o jeszcze jeden itd. 😁

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK