iMagazine

iTunesU po polsku

14/07/2016, 16:08 · · · 1

W katalogu iTunesU, edukacyjnej platformie Apple z materiałami edukacyjnymi ze szkół całego świata, są już dostępne polskie wzorcowe lekcje zgodne z podstawą programową. Oficjalnie zapowiedziane podczas konferencji w Mysiadle, pisałem o tym w iMagazine 12/2015.

Stworzone przez nauczycieli z różnych szkół dzięki wsparciu działu edukacji Apple Polska. Do tej pory byliśmy bardzo skromnie reprezentowani, stąd oficjalny patronat Apple i zgromadzenie polskich materiałów w jednym miejscu.

iTunesU PL_1

Mam nadzieję, że materiałów w języku polskim będzie teraz szybko przybywać. Każdy nauczyciel może tworzyć materiały edukacyjne w iTunesU i każda szkoła może stworzyć swoją stronę w katalogu iTunesU, za darmo!

Jeżeli uczycie, jeżeli chcecie żeby opowiedzieć o iTunesU w szkole waszego dziecka zapraszam do kontaktu.


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK