iMagazine

Film porównujący iPhone’a 6S z prawdopodobnym wyglądem iPhone’a 7

25/07/2016, 13:42 · · · 1

Na YouTube’ie jakiś czas temu pojawił się film porównujący wygląd iPhone’a 6S z prototypową obudową iPhone’a 7. Oczywiście nie wiadomo czy ten drugi będzie rzeczywiście tak wyglądał, ale biorąc pod uwagę wszystkie pozostałe przecieki, coraz bardziej przekonuję się, że tak rzeczywiście będzie.

Wygląda na to, że kolory pozostaną bez zmian, wbrew wcześniejszym informacjom o czarnych czy granatowych modelach – szkoda, ale nie będę płakał z tego powodu, bo i tak pójdę w białego/srebrnego. Najbardziej rzucająca się w oczy zmiana oczywiście dotyczy pasków chowających anteny na pleckach telefonu. Ta z pozoru niewielka zmiana, dla moich oczu, w końcu czyni ten design atrakcyjny – nadal nie mogę się przyzwyczaić do paskudnych pasków na obecnej i poprzedniej generacji, i podtrzymuję swoją tezę, że 5S (a od niedawna SE) to najładniejszy iPhone jaki się pojawił na rynku. Widać też nowy otwór dla obiektywu, który również wydaje mi się atrakcyjniejszy – nie dość, że odległość od góry i boku jest równa, to jego większy rozmiar powoduje, że całość wydaje się bardziej wyważona. Model 7 ma szansę zawalczyć o pierwszą pozycję na mojej subiektywnej liście najładniejszych iPhone’ów – wszystko powinno się zweryfikować za mniej niż dwa miesiące.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

mmdl napisał(a):

Zapewne najbardziej lipny nowy iPhone w historii.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK