iMagazine

LIFT – antygrawitacja i Apple Watch

04/08/2016, 09:56 · · · 1

Na Kickstarterze wystartowała nowa kampania mająca na celu zebranie funduszy na projekt ładowarki do Apple Watch – LIFT. Takich produktów jest mnóstwo. Ten jest inny.

Co powiecie na zastosowanie antygrawitacji…jakkolwiek to brzmi, wygląda nieziemsko.

Nasz Apple Watch dosłownie unosi się nad ładowarką. Lewituje. Robi to niesamowite wrażenie.

Cała magia oczywiście jest prosta do wytłumaczenia. Ładowarka tak naprawdę jest powerbankiem, a „unoszenie się” jest spowodowane niczym innym jak przeciwnymi biegunami magnesów umieszczonych w podstawce i mocowaniu do zegarka.

Sama podstawka wspiera ładowanie indukcyjne, także jest wszechstronna i można jej używać do innych urządzeń wykorzystujących tę technologię.

LIFT raczej nie będzie miał problemu z osiągnięciem wysokiego wyniku na Kickstarterze. Niedługo po wystartowaniu projektu przekroczył próg założony przez producenta, a zostało jeszcze 49 dni.

Przeszkodą może być tylko cena. 149 USD na Kickstarterze, a potem 199 USD jest raczej wysoką ceną jak za ładowarkę…nawet taką z antygrawitacją.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Piotr napisał(a):

Ładowarka, którą trzeba ładować 😂

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK