iMagazine

LIFT – antygrawitacja i Apple Watch

04/08/2016, 09:56 · · · 1

Na Kickstarterze wystartowała nowa kampania mająca na celu zebranie funduszy na projekt ładowarki do Apple Watch – LIFT. Takich produktów jest mnóstwo. Ten jest inny.

Co powiecie na zastosowanie antygrawitacji…jakkolwiek to brzmi, wygląda nieziemsko.

Nasz Apple Watch dosłownie unosi się nad ładowarką. Lewituje. Robi to niesamowite wrażenie.

Cała magia oczywiście jest prosta do wytłumaczenia. Ładowarka tak naprawdę jest powerbankiem, a „unoszenie się” jest spowodowane niczym innym jak przeciwnymi biegunami magnesów umieszczonych w podstawce i mocowaniu do zegarka.

Sama podstawka wspiera ładowanie indukcyjne, także jest wszechstronna i można jej używać do innych urządzeń wykorzystujących tę technologię.

LIFT raczej nie będzie miał problemu z osiągnięciem wysokiego wyniku na Kickstarterze. Niedługo po wystartowaniu projektu przekroczył próg założony przez producenta, a zostało jeszcze 49 dni.

Przeszkodą może być tylko cena. 149 USD na Kickstarterze, a potem 199 USD jest raczej wysoką ceną jak za ładowarkę…nawet taką z antygrawitacją.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Piotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Ładowarka, którą trzeba ładować 😂