iMagazine

Czas na kino (99) – 2016/08/05

05/08/2016, 15:59 · · · 0

Kolejny tydzień i znów nie udało mi się napisać nic do iMag Weekly. Obiecuję sobie, że za tydzień w końcu się to zmieni, ale na razie zostawiam Wam poniżej propozycje filmów, na które możecie się wybrać do kina.

Legion samobójców

Kampania reklamowa tego filmu była znakomita. Brała sporo z tej, którą Marvel zrobił przy okazji filmu „Deadpool” i niesamowicie nakręcała ludzi na film. Niestety, nie okazał się on aż tak dobry jak się spodziewaliśmy. Dlaczego? Lista może być długa, jednak nie jest to film bez zalet. Największą jest Margot Robbie i przynajmniej dla niej musicie się wybrać do kina. Tyczy się to zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Serio.

Kwiat wiśni i czerwona fasola

Japońska produkcja, która miała swoje pokazy na zeszłorocznej edycji T-Mobile Nowe Horyzonty. Ciepła i przyjemna opowieść, która może nam dać również sporo do myślenia. Zobaczcie koniecznie, bo warto od czasu do czasu odpocząć chwilę od superprodukcji, między innymi dla takich filmów.

Złe mamuśki

Komedia o tym, że nie warto być zawsze perfekcyjną matką i czasami trzeba dać ponieść się chwili. Niby głupkowata komedia, ale ma w sobie również kilka życiowych prawd. Dla mnie bardziej do obejrzenia na domowej kanapie, choć z grupą znajomych w kinie może być zabawnie. W obsadzie między innymi Mila Kunis, Kristen Bell oraz Christina Applegate.

Zapraszam wszystkich do kin!

0

Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o