iMagazine

Promocja na dożywotni Droplr Pro

22/08/2016, 10:22 · · · 10

Droplr to usługa udostępniania plików. Pozwala w szybki sposób podzielić się różnego rodzaju plikami.

Aplikacja do obsługi Droplr rezyduje w pasku menu, jest więc cały czas na wyciągnięcie ręki. Oprócz oczywistego udostępniania jakiegokolwiek rodzaju plików oferuje również wbudowane narzędzia do podglądu już wgranych plików (łącznie z wideoklipami), do robienia zrzutów ekranu, do oznaczania zdjęć, czy nagrywania ekranu (takie nagranie można następnie wgrać w postaci pliku wideo lub GIF-a). Przesłane pliki można następnie grupować w kolekcje, a także oczywiście udostępniać. Przy czym mamy pełną kontrolę nad tym udostępnianiem, łącznie z czasowym udostępnianiem, czy zabezpieczanie hasłem.

Wszystko to (widnieje jako oferta Pro) normalnie kosztuje nieco ponad 8 dolarów miesięcznie przy planie rocznym (lub 10 dolarów przy planie miesięcznym). Jednak jeszcze przez parę dni trwa promocja1, w której za kwotę 29,99 dolarów (ok. 115 złotych) można wykupić dożywotnią licencję na Droplr Pro. Szybka kalkulacja pokazuje, że taki zakup zwróci się już po trzech-czterech miesiącach.

Dożywotnią licencję na Droplr Pro możecie zakupić na stronie StackSocial w cenie 29,99 USD.

  1. Wszystkie linki wskazujące na promocję są linkami afiliacyjnymi. Oznacza to, że jeśli dokonacie zakupu paczki z takiego linka, to dzięki Wam i ja otrzymam symboliczną kwotę, za co serdecznie dziękuję.

źródłoStackSocial

10

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Krystian KucharskiWaldemarGoscMaciej Skrzypczakmiroslaf Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
miroslaf
Gość
miroslaf

Dzięki za informację. Mam problem, po wpisaniu kodu licencji na Droplr mam wyszarzony przycisk submit i nie mogę go zatwierdzić. Dzięki za ewentualną pomoc. Może robię coś źle, nie tak? Pozdrawiam

Maciej Skrzypczak
Gość

Kod licencji przepisywałeś, czy kopiowałeś i wklejałeś? Jeśli to drugie, to sprawdź, czy nie dodało Ci nigdzie dodatkowej spacji, może ona jest problemem. Ewentualnie możesz odezwać się do supportu Droplr mailowo na help@droplr.com lub support@droplr.com

miroslaf
Gość
miroslaf

Dzięki bardzo. Odczekałem parę minut i jest oki. Fajna sprawa. Pozdrawiam :)

Gosc
Gość
Gosc

W czym to jest lepsze od Dropboxa?

Maciej Skrzypczak
Gość

Mają nieco inne przeznaczenie. Droplr ma pomóc głównie w jak najszybszym udostępnieniu pliku. Różnica między Droplr a Dropbox jest podobna, jak między komunikatorami a mailem. Zresztą bardzo fajnie wyjaśnia to artykuł na stronie Droplr → http://droplr.com/uhhh-you-mean-like-dropbox

Gosc
Gość
Gosc

Ok dzięki, to jeszcze tylko zapytam bo nie mogę na ich stronie znaleźć jakie są ograniczenia (chodzi mi o przestrzeń na dane).

Waldemar
Gość
Waldemar

Czy ta licencja jest tylko na MacOS czy na inne systemy takie jak iOS i inne Windy?

Maciej Skrzypczak
Gość

To licencja na usługę, a nie na aplikację w konkretnym systemie.

Waldemar
Gość
Waldemar

Ok super o to mi chodziło, dzięki. Zakupione.

Krystian Kucharski
Gość
Krystian Kucharski

Czym zatem program różni się od snagita? Nie widzę maksymalnej dostępnej przestrzeni na serwerze – znasz ją może?