iMagazine

AK74 rozmawia z nami na temat iMag Weekly

24/08/2016, 13:50 · · · 1

Artur Kurasiński kilka dni temu zadał nam kilka kłopotliwych pytań na temat iMag Weekly, a my mu odpowiedzieliśmy…

Najbardziej podobało mi się to:

AK74 – Celowo utrudniacie sobie biznes bo, cytuję “W końcu stanęło na modelu subskrypcyjnym, nieodnawialnym automatycznie (celowy zabieg, aby nikt „niechcący” nie przedłużył subskrypcji)”. Nie dość, że każecie płacić to każdego miesiąca zmuszacie czytelników do podejmowania wyboru czy zapłacić ponownie…

A oto moja odpowiedź:

WP – Nic tak bardzo nie irytuje jak wykupiona, samoodnawialna subskrypcja, z której trzeba celowo rezygnować – wielu użytkowników iOS-a to potwierdzi. Nie wiem dlaczego, ale nawet jeśli chcemy, aby się jakaś subskrypcja przedłużała się automatycznie, to zobaczenie tego na rachunku albo otrzymanie SMS-a z informacją o obciążeniu karty wyzwala w ludziach negatywne uczucia. Nie chcemy, aby takie kojarzyły się im z iMag Weekly – to z założenia miejsce, które ma być przyjazne i otwarte na nowych, ale nie chcemy nikogo zakuwać w kajdany, kto nie chce nas czytać i nie chcemy słyszeć oskarżeń, że celowo utrudniamy ludziom rezygnowanie z nas. Naszym zadaniem jest dostarczanie ciekawych treści, aby czytelnicy chcieli wracać. To my jesteśmy tam dla nich, a nie oni dla nas.

Zapraszamy do przeczytania całości tutaj.

1

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
skur_wyszyna Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
skur_wyszyna
Gość
skur_wyszyna

Kuras nie lubi akurat za nic płacić, więc nie ma się co przejmować ;)