iMagazine

DualShock 4 Wireless Adaptor dla Mac i Windows

24/08/2016, 13:36 · · · 2

Na początku września na rynku pojawi się DualShock 4 Wireless Adaptor, wspierający Mac i Windows oraz przy okazji PlayStation Now dla Windows – najpierw w Europie, a potem w USA – z selekcją ciekawych gier.

DualShock-4-USB-Wireless-Adaptor-01-hero

DualShock 4 USB Wireless Adaptor, jak już wspominałem, pojawi się w przyszłym miesiącu i ma kosztować 24,99 dolarów. Pozwoli on na bezprzewodowe podłączenie pada PS4 do PC lub Mac i przeniesie wszystkie jego funkcje na te platformy, oczywiście pod warunkiem, że dana gra będzie je wspierała. Będzie można go również wykorzystać do grania w PlayStation Now, obok Remote Play. Wymagania sprzętowe przedstawiają się następująco:

  • Windows 7 (SP1), 8.1 lub 10,
  • Intel Core i3 3.5 GHz lub AMD A10 3.8 GHz (lub szybsze),
  • 2 GB RAM (lub więcej),
  • 300 MB wolnej przestrzeni,
  • karta dźwiękowa,
  • port USB.

Przyznaję, że jeszcze nie testowałem Remote Play, ale jak kupię ten dongle, to w końcu to zrobię.

źródłoPlaystation Blog


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Marek Karnecki napisał(a):

Szkoda kasy na dongle – bez przetestowania remote wcześniej.
Jakość obrazu jest dyskusyjna // słaba nawet po kablu // ( ja się przyzwyczaiłem ) ale jak tylko mam okazję to korzystam z PS4 normalnie

Moridin napisał(a):

Serio aż tak źle? 😞

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK