iMagazine

iOS 9.3.5 z trzema ważnymi poprawkami bezpieczeństwa

25/08/2016, 20:27 · · · 5

Dzisiaj Apple upubliczniło iOS 9.3.5 dla wszystkich iUrządzeń.

iOS 9.3.5 zawiera trzy ważne poprawki bezpieczeństwa, które zostały udokumentowane tutaj, a NYTimes ma na ten temat wyczerpujący artykuł – załatane luki umożliwiały dostęp osobom niepowołanym do kontaktów, SMS-ów, połączeń i emaili.

Update możecie wykonać OTA lub poprzez podłączenie urządzenia do iTunes. Ze względu na Wasze bezpieczeństwo, zalecane jest wykonanie uaktualnienia jak najszybciej.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

qba napisał(a):

Wojtku! Cholernie cenię Twoje pióro (zaczynajac od MakoweABC aż po imagazine), wiec dlatego czasami sie czepiam szczegółów:

„zawiera trzy ważne poprawki bezpieczeństwa, które zostały udokumentowane tutaj, a NYTimes ma na ten temat wyczerpujący artykuł – umożliwiają one [domyslnie: ‚poprawki bezpieczestwa’] dostęp do kontaktów, SMS-ów, połączeń i emaili.”

Jeżeli poprawki zapewniają dostęp do kontaktów etc., to u mnie wszystko jest ok i bez nich. :-)

Moridin napisał(a):

Dzięki. Czasami człowiek patrzy się na te słowa i w głowie mają sens, ale dopiero po dniu widać, że niekoniecznie. 🙂 Poprawiłem.

januszp napisał(a):

A jak wyglada sprawa tych poprawek bezpieczeństwa na iOS 10 beta 7?

Moridin napisał(a):

Nie wiadomo na tym etapie. Mogę już być, ale nie muszą. Zakładam, że będą w następnej becie lub GM, zależnie co będzie pierwsze.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK