iMagazine

iOS 9.3.5 z trzema ważnymi poprawkami bezpieczeństwa

25/08/2016, 20:27 · · · 5

Dzisiaj Apple upubliczniło iOS 9.3.5 dla wszystkich iUrządzeń.

iOS 9.3.5 zawiera trzy ważne poprawki bezpieczeństwa, które zostały udokumentowane tutaj, a NYTimes ma na ten temat wyczerpujący artykuł – załatane luki umożliwiały dostęp osobom niepowołanym do kontaktów, SMS-ów, połączeń i emaili.

Update możecie wykonać OTA lub poprzez podłączenie urządzenia do iTunes. Ze względu na Wasze bezpieczeństwo, zalecane jest wykonanie uaktualnienia jak najszybciej.

5

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
januszpMoridinqba Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
qba
Gość
qba

Wojtku! Cholernie cenię Twoje pióro (zaczynajac od MakoweABC aż po imagazine), wiec dlatego czasami sie czepiam szczegółów:

„zawiera trzy ważne poprawki bezpieczeństwa, które zostały udokumentowane tutaj, a NYTimes ma na ten temat wyczerpujący artykuł – umożliwiają one [domyslnie: ‚poprawki bezpieczestwa’] dostęp do kontaktów, SMS-ów, połączeń i emaili.”

Jeżeli poprawki zapewniają dostęp do kontaktów etc., to u mnie wszystko jest ok i bez nich. :-)

Moridin
Gość

Dzięki. Czasami człowiek patrzy się na te słowa i w głowie mają sens, ale dopiero po dniu widać, że niekoniecznie. 🙂 Poprawiłem.

januszp
Gość
januszp

A jak wyglada sprawa tych poprawek bezpieczeństwa na iOS 10 beta 7?

Moridin
Gość

Nie wiadomo na tym etapie. Mogę już być, ale nie muszą. Zakładam, że będą w następnej becie lub GM, zależnie co będzie pierwsze.