iMagazine

Back To School z iSpot

31/08/2016, 13:45 · · · 9

Apple od wielu lat wspomaga studentów i uczniów dając im możliwość zakupu sprzętu na preferencyjnych warunkach. Co ważniejsze polscy dystrybutorzy Apple także mają podobne programy. Na początek nowego roku szkolnego iSpot przygotował promocję „Back To School”.

Dzięki tej promocji uczniowie i studenci mogą nabyć komputery Mac taniej o 12% oraz iPady taniej o 10% i dostać w prezencie od iSpot jedno wybrane szkolenie produktowe.

Można więc stać się posiadaczem najtańszego nowego komputera Mac, czyli Mac mini w cenie niewiele wyższej niż 2 tysiące – 2024 zł lub w kredycie 20 x 0% z ratą 102 zł/mc. Najtańszego laptopa MacBook Air 11” można kupić w cenie poniżej 4000 zł, a dokładnie 3784 zł (20 x 0%, rata 190 zł/mc). Bardzo ciekawe wygląda też cena rewelacyjnego MacBooka 12” w wysokości 4665 zł (20 x 0% rata 233 zł/mc), a jeśli potrzeba więcej mocy kosztem mobilności, to polecam MacBooka Pro 13” lub iMaca w tej samej cenie. Najmocniejszy Mac Pro kosztuje zaś 12584 zł i w tym przypadku oszczędzamy najwięcej.

Ciekawe wyglądają też ceny iPadów. iPada Pro kupimy za 2699 zł (10 x 0%, rata 270 zł/mc), zaś najtańszy iPad to Mini za niewiele ponad 1500 zł.

Po zakupie warto zarejestrować nasze urządzenie na stronach iSpot, a potem odpowiedzieć na pytanie „W jaki sposób komputer Mac pomaga Tobie w nauce”. Autorom trzech najciekawszych odpowiedzi iSpot opłaci studia do wysokości 5000 zł. Trzeba się spieszyć z zakupem i rejestracją, bo konkurs działa tylko do końca września.

rotator2_3

Artykuł powstał przy współpracy z iSpot.

źródłoBack To School z iSpot

9

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

9
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Biachorybak17HenrykJacek KosińskiFotoimac Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fotoimac
Gość
Fotoimac

Myślę, że za takie wprowadzanie w błąd również dla Apple wkrótce będzie kara. Bo firma ma dziwne pojęcie „uczeń”. Nie łapie się do tej definicji ani mój syn, który jest w drugiej klasie szkoły podstawowej, ani córka, która ma 17 lat i jest w liceum.

Jacek Kosiński
Gość
Jacek Kosiński

Wystarczy kupić na stronie apple i wpisać ze dla ucznia. zaświadczeń nie potrzebują i zniżka uczniowska jest non stop a nie przez kilka tygodni.

Henryk
Gość
Henryk

Próbowałeś w ten sposob, i zadziałało?

Jacek Kosiński
Gość
Jacek Kosiński

tak, prawie wszystko tak kupuje ;). Do iStore nawet pomacać nowe iSprzęty nie wchodzę

Henryk
Gość
Henryk

Mam jeszcze pytania. Czy zniszka wynosi tyle samo, czy po skorzystaniu ze zniszki można wziąć produkt z faktura VAT?

Jacek Kosiński
Gość
Jacek Kosiński

nie wiem, jakie sa dokładnie obecne zniżki w iSpot, ale bywa róznie …jak sie iSpot postara to u nich jest taniej, ale przeważnie lepsze ceny były na Apple.pl . Co do faktury VAT, tak można brać fakturę VAT.

Henryk
Gość
Henryk

Dzięki ci, bardzo mi pomogłeś. ;)

rybak17
Gość
rybak17

A kto się kwalifikuje?

Biacho
Gość
Biacho

Back To School ma również Media Markt i rabaty są robione od niższych cen. Warto zerknąć tam. Nie wymagają żadnej weryfikacji czy ktoś jest studentem czy nauczycielem. Fakturę można też dostać bez problemów.