iMagazine

Back to Business z iSpot

02/09/2016, 09:36 · · · 5

Znana nam firma z Cupertino, o czym wiele osób nie wie, prowadzi również działy odpowiedzialne za wsparcie dla firm i przedsiębiorstw. Mają w tym celu odpowiednie działy i ludzi, którzy zajmują się tematem. Na naszym rynku podobne działania prowadzi iSpot, oferując produkty, którymi ma nadzieję zachęcić klientów biznesowych do korzystania z rozwiązań Apple.

Leasing sprzętu jest pierwszym produktem skierowanym do firm, dzięki któremu koszty zakupu sprzętu mogą rozłożyć sobie na korzystne dla nich raty i wliczyć w swoje koszty. Obecnie iSpot współpracuje z Raiffeisen Leasing, dzięki któremu można kupić przykładowo MacBooka 12″ w cenie od 186 zł miesięcznie. Oczywiście jest możliwość skonfigurowania sprzętu zgodnie z własnymi oczekiwaniami – oferta nie obejmuje jedynie modeli podstawowych. Na takich samych warunkach oferowany jest MacBook Air (od 149 zł/msc), MacBook Pro i iMac 21,5″ (oba od 186 zł/msc), Mac mini (od 104 zł/msc) oraz najdroższy Mac Pro (od 500 zł/msc). Wszystkie podane wartości są kwotami netto przy 30. miesięcznym leasingu.

www_rotator-uslugi

 

iSpoty oferują ponadto usługi powiązane – profesjonalne szkolenia i warsztaty dla właścicieli i pracowników firm oraz przedsiębiorstw i ubezpieczenia przy współpracy z PZU. Obecnie też trwa promocja – przy zakupie Maca można wybrać dwie usługi z ich pełnej oferty za symboliczną złotówkę.

Oferta biznesowa nie ogranicza się jedynie do samych komputerów, a sam iSpot ma swoich specjalistów zajmujących się doradztwem biznesowym. Pełną listę salonów firmy znajdziecie tutaj – są obecni w 9 miastach, w których mają 24 salony.

Artykuł powstał przy współpracy z iSpot.

źródłoBack to Business

5

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


5
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MoridinJacek Kosiński Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Kosiński
Gość
Jacek Kosiński

Wiem, ze od czasu do czasu przyda sie jakaś kasa, ale przydałoby sie zrobić to sensownie a nie tak na odpierdol … Artykuł ma miec wartość dodana … jak przeczytam to juz nie musze nic więcej robić jak tylko wybrać konkretny nr telefonu i zamówić … niestety tak nie jest.
Całkiem inaczej by to wygadało gdybys napisał o warunkach jakie trzeba spełnić i przedstawił kompletny przykład ze np macbookPro taki to a taki wzięty w leasingu bedzie w sumie kosztował tyle i tyle, za tyle można go wykupić itd … a tak …żenada. Akurat po Tobie i po tym portalu nie spodziewałem sie takiego skrótu ….

Moridin
Gość

Mogę to zrobić, ale biorąc pod uwagę ilość kombinacji sprzętowych, czy możliwości wariantów leasingowych, to tabela miałaby kilkadziesiąt jeśli nie więcej pozycji. I tak źle, i tak niedobrze. A nie łatwiej i wygodniej wejść na stronę iSpot, podać swoją specyfikację i wyliczyć sobie leasing w oparciu o swoje wymagania zamiast niepotrzebnie odkrywać na nowo koło?

Jacek Kosiński
Gość
Jacek Kosiński

Wystarczy podać jeden lub dwa przykłady. Pozwalają oszacować na ile atrakcyjna jest oferta leasingu. Gdybyś zrobił kompletna symulację, jesteś w stanie wychwycić od razu np dodatkowe opłaty prowizyjne, warunki specjalne, wykluczenia itp.
W dodatku wtedy widać byłoby ze nie jest to zrobione na odpier…l

Moridin
Gość

Dziękuję za uwagi. Dodam tylko, że nie robiłem tego „na odpierdol”. Pozdrawiam.

Jacek Kosiński
Gość
Jacek Kosiński

nie twierdzę, że zrobiłeś to na odpierdol. Stwierdziłem tylko ze takie wrażenie sprawia artykuł. Skoro powstał przy współpracy z iSpot to najprawdopodobniej oni dostarczyli byle jaki materiał, a ty go minimalnie zredagowałeś. Niestety bylejakoś w działaniach iSpotu to codzienność.