Zdjęcie okładkowe wpisu iOS 10, watchOS 3 i tvOS 10 czekają na pobranie

iOS 10, watchOS 3 i tvOS 10 czekają na pobranie

14
Dodane: 7 lat temu

Apple przed dwudziestoma minutami wypuściło iOS 10, watchOS 3 i tvOS 10.

Przed uaktualnieniem proszę pamiętajcie o zrobienie szyfrowanego backupu przez iTunes (taki z hasłem).

Jeśli jesteście na publicznej lub deweloperskiej GM, to nie musicie nic robić – build tej wersji iOS-a jest dokładnie taki sam. A jeśli jeszcze nie wiecie co nowego jest w iOS 10 i watchOS 3, to zapraszam do odpowiednich wpisów.

Wszystko o iOS 10

Wszystko o watchOS 3

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 14

ale pisałeś “e dej egoł” a ja zrobiłem “tu dejs egoł” :)… ale już wszystko działa i to całkiem fajnie

Aktualizacja pobrała się bez problemu i wszystko, no prawie wszystko działa poprawnie z wyjątkiem App Store. Ciagle chce uaktualniać programy i nie może, kręci tymi kółeczkami i kręci już od wczoraj. Kręci i wykręca baterię :-( Po podłączeniu do iTunes część udało się zsynchronizować i jest ok. Tylko ciągle pojawiają się nowe i … kręci i miele. Nie wiem czy to coś u mnie, czy zapchane serwery, czy problem?

Ja mam w swoim 6S masakryczne pożeranie baterii. Po zaktualizowaniu od 100% do 0% wyszło mi niecałe 3h użytkowania. Drugie ładowanie od wczoraj już trochę lepiej bo 3,5h. No ale jest to masakra i ponad dwukrotnie krótsze życie. Jak to wygląda u was?

Przyzwyczaj się – nie pierwszy raz gdy zaktualizowany tel od Apple jedzie po baterii jak po burej….
Niestety recovery. A jak się powtórzy to poczytaj w sieci czy połowa amerykańców tak ma jeśli to się potwierdzi – czekaj na łatkę.

Przeczytałem jednak, że to dość normalne zwłaszcza w pierwszej dobie po aktualizacji, gdzie telefon wszystko jeszcze musi przeskanować, chociażby wyszukuje i rozpoznaje twarze na wszystkich zdjęciach w galerii, w tle. Itd itd itd. To miałoby sens, po 2 dniach faktycznie jest już lepiej