iMagazine

iMagazine 10/2016 – iPhone 7

02/10/2016, 02:06 · · · 5

W końcu się doczekaliśmy. Mamy – a w zasadzie macie – iPhone’a 7. Testujemy go dla Was pod każdym kątem. Nowy iPhone jest wodoodporny, szybki, ma dwa aparaty w wersji Plus i nie ma złącza Jack. Jest to też pierwszy iPhone, którego nie zdecydowałem się kupić. Właśnie te argumenty, które są stawiane jako główne atuty, tym razem do mnie nie trafiają. OK, jest trochę inny od tyłu, ale od frontu jest taki sam. Taki sam jak rok i… dwa lata temu. Cykl zatem wydłużył się i po przeprowadzeniu krótkiego rachunku sumienia zdecydowałem się zostać ze swoim 6S Plusem. Ale to jest mój pogląd, nie sugerujcie się nim za bardzo. Polecam, przeczytajcie teksty moich kolegów i wyróbcie sobie własne zdanie.

W tymi miesiącu mamy oczywiście też dużo innych tematów. Byliśmy na IFA 2016. Była kolejna iChwila. Jeździmy Kawasaki i nowym Renault Mégane. Na koniec poszliśmy za Was na… Smoleńsk.

Jest o czym czytać w iMagazine. Zapraszamy!

Plik PDF – 111,8MB (221 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

5

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • ycbo

  Faktycznie zmian niewiele, gdyby chociaż zrobili z boku (obok tej na kartę SIM) szufladkę na herbatniki.
  Powinien powstać artykuł na temat: co byś chciał w nowym iPhone za rok.

 • Robert Andrelczyk

  A ja mam pytanie natury technicznej: po zapisaniu się do newslettera, mogę pobrać tylko wrześniowy numer, aktualnego już nie, czy tylko ja dałem radę coś zepsuć? iPad stłuczony i chciałem poczytać na Maku :)

  • Były jakieś problemy z systemem z tego co patrzę. Teraz wszystko powinno być ok. Daj proszę znać, czy zadziałało

   • Robert Andrelczyk

    Działa! Dzięki bardzo :) Przy okazji pochwalę się, że iMagazine dotarł prawie na Nordkapp :) Tak naprawdę ciut bliżej :D
    Jak zawsze super się czyta i każdy numer jest coraz lepszy! Pozdrowienia z północy!

 • Grzegorz Stępień

  Kto jest na okładce? :-)

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.