iMagazine

Spot promujący Apple Music

13/10/2016, 20:32 · · · 1

W najnowszej odsłonie mobilnego systemu Apple – iOS 10 – sporo zmian dotyczyło domyślnej muzycznej aplikacji. To właśnie o niej jest najnowszy spot.

Względem iOS 9 aplikacja Muzyka otrzymała dużo prostszy i bardziej przemyślany interfejs. Całkowitej przebudowie poddany został również jej wygląd. Niektórzy uważają, że to krok w dobrą stronę, inni zgoła inaczej – że wygląd Muzyki nie pasuje do reszty systemu. Oczywiście warto przekonać się o tym samemu.

W najnowszym spocie reklamowym opublikowanym przez Apple na kanale YouTube w ciągu osiemdziesięciu sekund możemy zapoznać się nie tylko z najważniejszymi funkcjami aplikacji Muzyka, ale również usłudze Apple Music, która od iOS 10 oferuje personalizowane listy utworów tworzone na podstawie naszych upodobań muzycznych. Sam korzystam z Apple Music odkąd miało swoją premierę. Na początku słuchałem tylko znanych sobie wykonawców, ale dzięki wspomnianej funkcji niemal codziennie poznaję zupełnie nowych, którzy również są świetni.

Nie przedłużając już tego wywodu, zapraszam Was do zapoznania się z tytułowym materiałem.

źródłoYouTube | Apple


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Maciej Nersiewicz napisał(a):

Witam, byłoby fajnie gdyby było można wyszukiwać utworów w poszczególnych utworzonych przeze mnie listach utworów. Np. Utworzyłem listę MOJE PRZEBOJE do której sukcesywnie dodaje nowe piosenki i mam problem z weryfikacją : czy dany utwór który mi się podoba znajduje się już na mojej liście czy też nie.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK