Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Aktualizacja iOS 10.0.3 dla iPhone 7 i 7 Plus

Aktualizacja iOS 10.0.3 dla iPhone 7 i 7 Plus

Norbert Cała
norbertcala
3
Dodane: 7 lat temu

Apple bardzo rzadko wydaje inne wersje softu dla jakiegoś konkretnego modelu. Tym razem mamy taki przypadek. Właśnie ukazała się nowa wersja iOS 10.0.3 build 14A551 tylko dla iPhonów 7.Możecie ją pobrać jako aktualizację z poziomu telefonu (polecana opcja), lub zainstalować poprzez iTunes. W przypadku instalacji przez iTunes możecie pobrać sobie pliki z tym systemem na dysk:

Ja systemu nie instalowałem, ponieważ mam na swoich iPhone’ach 7 wersję beta iOS 10.1, ale nasi redaktorzy, którzy zainstalowali tę wersję, nie raportują żadnych problemów, także można instalować, szczególnie jeśli doskwierał wam problem z oficjalnej listy zmian, która nie jest bardzo długa ale bardzo konkretna:

Uaktualnienie iOS 10.0.3 zawiera poprawki błędów, w tym błędu, który mógł sporadycznie uniemożliwiać łączenie się z siecią komórkową.

Jak widać jest też bardzo dobrze trafiona:

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek.

norbertcala
Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Ja, po zakupie Iphone 7 Plus miałem wersję 10.1, nie wiem skąd w sumie. Kupowałem od kogoś, niby z iDream. W każdym razie w tej wersji miałem w aparacie taką opcję zdjęć z rozmytym tłem. Ale jak wyszła wersja 10.0.3 postanowiłem wprowadzić iPhone w tryb DFU i wgrać mu oryginalne oprogramowanie, dostępne oficjalnie, tzn dla normalnych użytkowników /:)/ Po tej “aktualizacji” nie ma już tej opcji w aparacie. Czy w 10.1 ona powróci? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Mam pare pytań na które baaaardzo proszę o odpowiedź. Chciałbym przesiąść się na Iphona i mam pare wątpliwości:
1- czy do indywidualnych kontaktów (np: żona, mama, tata, szef itd) jest możliwość przypisania osobnych dzwonków od połączeń jak również sms
2- jak to jest z tym kopiowaniem plików mp3, filmów avi, zdjęć itd do iphona. Dużo roboty i kombinacji. Słyszałem że istnieje taka możliwość tylko za pomocą jakiś specjalnych programów