iMagazine

iMagazine 11/2016 – 6-te urodziny iMagazine i Macbook Pro

31/10/2016, 23:37 · · · 1

iMagazine skończył sześć lat. To, że jesteście z nami, jest najlepszym prezentem na świecie – dziękujemy! Z kolei w prezencie od Apple dostaliśmy prezentację nowych Macbooków Pro. Tradycyjnie mogliśmy oglądać prezentację z Cupertino na naszej urodzinowej imprezie w warszawskim klubie Chwila. Czy jest to rewolucja na miarę 25. rocznicy wprowadzenia pierwszego przenośnego komputera Apple – Powerbooka 100? Osobiście mam co do tego wątpliwości. W numerze przeczytacie podsumowanie nowości od Apple, a także pełną recenzję iPhone’a 7, napisaną po dłuższym niż kilkudniowe użytkowaniu. Do tego podsumowanie akcesoriów do 7-ki.

Listopadowy numer to prawdziwy wysyp słuchawek. Chyba każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie – od Beats Solo3 Wireless po B&W P9. Do tego bardzo ciekawy, nowy głośnik od Dali. W numerze też między innymi pierwsza w Polsce recenzja najnowszej książki Waltera Isacssona „Innowatorzy”, test Volvo V90, Chile, QNAP i sposób na tani HomeKit. To oczywiście nie wszystkie tematy, które są u nas w numerze.

Zapraszamy!

Plik PDF – 105MB (230 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • Grzegorz Stępień

  W nawiązaniu do zamieszczonego wewnątrz numeru rankingu Wojtka…

  Oto mój ranking najładniejszego iPhone’a:

  1. iPhone 7
  2. iPhone 7 Plus
  3. iPhone 6s
  4. iPhone 6s Plus
  5. iPhone 6
  6. iPhone 6 Plus
  7. iPhone SE
  8. iPhone 5s
  9. iPhone 5
  10. iPhone 4
  11. iPhone 4 CDMA oraz iPhone 4s
  12. iPhone 5c
  13. iPhone 3GS
  14. iPhone 3G
  15. iPhone

  A jaki jest Wasz ranking?

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.