iMag Weekly 30 – Paryż, stek idealny, prawo prasowe i trzech panów w średnim wieku
Trzydzieści to liczba dni w kwietniu, czerwcu, wrześniu i listopadzie. Tyle lat też trwała Wojna trzydziestoletnia (1618-1648), jak się zapewne domyślacie po jej nazwie (chociaż patrząc historycznie na niektóre wydarzenia, to można się spodziewać, że nazwa nie odzwierciedla rzeczywistości). To również numer kierunkowy do Grecji. Do tej listy dołączył teraz Weekly, z trzydziestym wydaniem. To trzydzieści tygodni pisania, w których trakcie powstało już blisko 400 tysięcy słów. Mamy doprawdy wspaniałą ekipę!
Anna Gabryś, w dzisiejszym wydaniu, przygotowała dla Was kolejną część „Kobiety w delegacji”, w której pisze o tym, co większość z nas bardzo lubi – jedzeniu. Krzysiek Kołacz, najbardziej tradycyjnie z nas wszystkich, dostarcza kolejną edycję „Weekly Chill”, a Paweł Okopień wprowadza wątek muzyczny. Adalbert Freeman w tym tygodniu napisał trzy teksty – kolejną część minimalizmu jako drogi życiowej, felieton o dziennikarstwie i prawie prasowym oraz bardzo smutne opowiadanie o życiu. Na poprawę samopoczucia z ratunkiem przychodzi Joanna Matyjek – prezentuje przepis na idealnego steka (moja ulubiona potrawa). Ode mnie możecie się spodziewać, jak zwykle, „Przeglądu” i „Z komentarzem” oraz trzech tekstów – w pierwszym piszę o wrażeniach z pierwszego odcinka „The Grand Tour”, w drugim o życiu bez Dropboksa (no prawie), a w trzecim o moich trzech dniach w Paryżu.
Gorąco zapraszamy!
Dołącz do iMag Weekly
lub przejdź bezpośrednio do
iMag Weekly – Wydanie 30
Co o nas mówią?
Właśnie zapisałem wszystkie artykuły które chciałbym przeczytać z @iMagWeekly. Wyszło ich 62. Take my money!
– Michał Chęciński
Po 3 tygodniach zapomnienia odnowiłem subskrypcje @iMagWeekly. Powoli nadrabiam teksty. Obiecuje już więcej się tak nie opuszczać. 😉
– Michał Lewandowski
Jak nie wiecie co zrobić z „dychą”, to polecam wydać ją na @iMagWeekly. Serio. Nawet jak używacie Windowsa i Androida, to i tak warto.
– Damian Pracz
Chyba przyszła pora nauczyć się podstaw fotografii, a najlepiej chyba z @iMagWeekly. Mam wrażenie, że @morid1n zrobił to zawodowo.
– Kuba
FAQ
Czy mogę najpierw zobaczyć, za co płacę?
Tak, oczywiście! Pierwsze wydanie iMag Weekly jest dostępne za darmo, a spis treści każdego wydania jest dostępny – wystarczy wejść do dowolnego wydania. Udostępniliśmy też specjalnie wydanie darmowe tutaj.
Jak uzyskać dostęp do archiwum iMag Weekly?
Aby uzyskać dostęp do archiwum, należy:
Ile kosztuje dostęp?
Możesz wykupić „dożywotni” dostęp1 za 60 PLN.
Do których wydań otrzymam dostęp po wykupieniu dostępu?
Po wykupieniu dostępu otrzymasz możliwość czytania wszystkich archiwalnych numerów oraz tych, które pojawią się do dnia 27/01/2017.
Wykupiłem dostęp. Jak mogą zacząć czytać iMag Weekly?
Zaloguj się na swoje konto (ikona ludzika w menu), a następnie wejdź na spis wydań iMag Weekly, żeby zacząć czytać.
W jakiej formie mogę pobrać iMag Weekly?
iMag Weekly możesz czytać na naszej stronie za pomocą przeglądarki internetowej. Projekt powstał z założenia jako projekt webowy, a więc jest dostępny w każdej chwili na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową, niezależnie od platformy. W tej chwili nie udostępniamy magazynu w aplikacji, ani wersji PDF i nie przewidujemy tego w najbliższej przyszłości.
Czy mogę się skontaktować, jeśli mam jakieś uwagi lub pomysły?
Tak. Zapraszamy do kontaktu mailem na adres weekly@imagazine.pl, na Twitterze @iMagWeekly lub na naszym Facebooku – te dwa pierwsze obsługiwane są w pierwszej kolejności.
Czy wystarczy raz wykupić dostęp?
Tak.
Gdzie mogę zresetować swoje hasło?
Wystarczy udać się na tę stronę, lub kliknąć w ikonkę ludzika w naszym menu.
Dołącz do iMag Weekly
- Będzie działał tak długo, dopóki będzie istniał iMagazine – wierzymy, że bardzo długo. ↩