iMagazine

iMagazine 12/2016 – Nike Plus, Touch Bar i pomysły na prezenty

01/12/2016, 20:37 · · · 3

Już tradycyjnie w grudniu chcielibyśmy Wam pomóc i zainspirować przy zakupach świątecznych. Jeśli nie macie pomysłu na prezenty dla swoich bliskich, zajrzyjcie do iMaga. Jestem pewien, że znajdziecie coś ciekawego, co sprawi dużo radości obdarowanym. Proponujemy Wam zarówno coś z oferty Apple, jak i audio, TV, fitness czy wyposażenia samochodu.

W grudniu testujemy dla Was najnowsze Macbooki Pro z rewolucyjnym Touch Barem, najnowszy Apple Watch 2 Nike Plus, oświetlenie Philips Hue, kuchnię Amiki sterowaną iPhone’em oraz robota BB-8 sterowanego… ręką. Poświęcamy się dla Was i testujemy najnowszy kabriolet – Mazdę MX5, a w podróż tym razem zapraszamy Was do Izraela.

Już teraz chcielibyśmy Wam życzyć wspaniałych, białych świąt Bożego Narodzenia, abyście spędzili je w gronie swoich bliskich… mamy nadzieję, że zadowolonych z prezentów, które dostaną.

Wszystkiego najlepszego!


Plik PDF – 122,4MB (230 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


  • Grzegorz Stępień

    Okładka mistrz!

    • Staramy się;-)

      Jak coś Mateusz zaprojektuje, to nie ma…;-)

  • Super. Mam do Was prośbę – jako noworoczne postanowienie – załóżcie proszę swoje forum, bo to co dzieje się z moderatorami u konkurencji woła o pomstę do nieba… Przypomina to jakąś sektę, a nie ludzi niosyiących pomoc.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.