iMagazine

Amazon Prime Video i The Grand Tour dostępne w 200 krajach, również w Polsce [uaktualniony]

14/12/2016, 12:01 · · · 5

Amazon dzisiaj rozszerzył usługę Prime Video dla ponad 200 krajów, które nie mają dostępu do Amazon Prime. Dotyczy to oczywiście Polski. Można oglądać The Grand Tour.

Cena nowej usługi zawiera tylko i wyłącznie dostęp do treści wideo – filmów i seriali. Kształtuje się ona na poziomie 5,99 euro, ale dla osób, które się zapiszą jest promocja i cena wynosi połowę tego, czyli 2,99 przez pierwsze sześć miesięcy. Można z niej zrezygnować w każdej chwili. Dodatkowo, pierwszy tydzień jest za darmo.

Ja już się zapisałem i patrząc na ofertę, prędko z niej nie zrezygnuję, tym bardziej że nie mam tradycyjnej telewizji. Niestety nadal nie jest dostępna aplikacja oferująca treści z Prime Video na Apple TV, więc pozostaje AirPlay z iOS-a. Szkoda.

Amazon Prime Video – iOS – €0,00
Amazon Prime Video – WWW

PS. Zalogowałem się przez WWW za pomocą swojego brytyjskiego konta, gdzie miałem już podpiętą kartę kredytową. Cała procedura zajęła mi może z pół minuty.

PPS. Ostatni odcinek The Grand Tour już mam pobrany na iPada. Teraz pozostaje niecierpliwie czekać na powrót mojej drugiej połowy do domu.

Uaktualnienie

Tutaj znajdziecie listę wszystkich pozycji z polskimi napisami – trzeba być zalogowanym, aby podejrzeć listę – a tutaj pozycje z polskim lektoremThe Grand Tour niestety ich jeszcze nie ma. Podziękowania dla @Boski za podpowiedź.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Maciej Czechowski napisał(a):

Czy oferta dla Polski jest tożsama z tą https://www.amazon.com/Amazon-Video/b?ie=UTF8&node=2858778011 ?

Po wykupieniu abonamentu obejrzę „Suits” 5 sezon,którego brak na Netflix lub „Mr. Robot”,”The Sopranos”?

Wojciech Białek napisał(a):

Ja już korzystam od kilku tygodni – ponieważ sklep .DE jest dostępny na Polaków, to nie było problemu by zapisać się do Prime Video i oglądać (polski adres, polska karta). Z drugiej strony, podobnie jak w Apple i Netflixie na początku nie ma treści po polsku, ponadto wyraźne jest ograniczenie wyboru w związku z niedostępnością praw na nasz rynek. Ale Grand Tour leci :)

Jesse J Jamess napisał(a):

Niemiecki Amazon: After your free trial, Amazon Prime is just EUR 8.99/month.

Jesse J Jamess napisał(a):

Brytyjski Amazon: „After your free trial, Amazon Prime is just £7.99/month”

Jesse J Jamess napisał(a):

USA Amazon: „After your free trial, Amazon Prime is just $10.99/mont.”

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK