iMagazine

iMagazine 1/2017 – Odchudzamy się!

31/12/2016, 09:36 · · · 4

Witam wszystkich w Nowym Roku. Kolejny rok i kolejne postanowienia. Odchudzamy się? Podobno 38% osób jako postanowienie noworoczne zakłada odchudzanie. Inna sprawa, że 25% osób zrezygnuje już po pierwszym tygodniu, 29% po dwóch, 36% podda się po miesiącu, a 50% w ciągu pół roku. W końcu aż 92% tych postanowień ostatecznie spełznie na niczym (według badań University of Scranton). Może Wam uda się to z nami? Kamil zaprasza po świątecznym obżarstwie do swojego „challengu”. Mocno trzymam kciuki za niego, za Was i za siebie, bo sam zamierzam się dołączyć. Pomogą nam w tym nowe akcesoria fitnessowe.

Prawdziwą perełką, absolutnym hitem numeru, jest recenzja najnowszego MacBooka Pro z Touch Barem napisana przez Wojtka. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć i… nie musicie o nic więcej pytać.

Poza tym Apple Airpods, Xiaomi Mi5, Bowers & Wilkins P7 Wireless, Netatmo Presence, Olloclip dla iPhone 7 i wiele, wiele innych ciekawych tematów. Na deser też sporo motoryzacji – Swincar Škoda Superb.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna i ciekawa sprawa – zapraszamy Was na niesamowite warsztaty z Willym Lai, byłym dyrektorem UX Design w Apple. iMagazine razem z Google Campus Warsaw jest partnerem tego wydarzenia w Polsce!

Najlepszego!


Plik PDF – 123,5MB (220 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

4

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


 • rybak17

  „Xiaomi, choć tak się wzoruje na Apple, to nie zdecydowało się zrezygnować ze złącza Jack.”

  Mi 5 wszedł wcześniej niż iPhone 7. Jeżeli się wzorowali to na iPhone 6S.

  • Mi Mix ma nadal Jack;-)

   • rybak17

    Tak tylko nie o nim mowa w numerze :)

    • Owszem, ale przecieki o braku Jacka były od bardzo dawna. Niemniej masz rację, Mi 5 wyszedł przed 7.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.