iMagazine

iMagazine 1/2017 – Odchudzamy się!

31/12/2016, 09:36 · · · 4

Witam wszystkich w Nowym Roku. Kolejny rok i kolejne postanowienia. Odchudzamy się? Podobno 38% osób jako postanowienie noworoczne zakłada odchudzanie. Inna sprawa, że 25% osób zrezygnuje już po pierwszym tygodniu, 29% po dwóch, 36% podda się po miesiącu, a 50% w ciągu pół roku. W końcu aż 92% tych postanowień ostatecznie spełznie na niczym (według badań University of Scranton). Może Wam uda się to z nami? Kamil zaprasza po świątecznym obżarstwie do swojego „challengu”. Mocno trzymam kciuki za niego, za Was i za siebie, bo sam zamierzam się dołączyć. Pomogą nam w tym nowe akcesoria fitnessowe.

Prawdziwą perełką, absolutnym hitem numeru, jest recenzja najnowszego MacBooka Pro z Touch Barem napisana przez Wojtka. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć i… nie musicie o nic więcej pytać.

Poza tym Apple Airpods, Xiaomi Mi5, Bowers & Wilkins P7 Wireless, Netatmo Presence, Olloclip dla iPhone 7 i wiele, wiele innych ciekawych tematów. Na deser też sporo motoryzacji – Swincar Škoda Superb.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna i ciekawa sprawa – zapraszamy Was na niesamowite warsztaty z Willym Lai, byłym dyrektorem UX Design w Apple. iMagazine razem z Google Campus Warsaw jest partnerem tego wydarzenia w Polsce!

Najlepszego!


Plik PDF – 123,5MB (220 stron)

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z
App Store

bann_1606_300x250_hr

Pobierz aplikację z App Store

pobierz

Jeśli chcesz pobrać najnowsze wydanie iMagazine, to zapisz się do naszego newslettera, w którym dostaniesz link do niego.

Zachęcamy wszystkich użytkowników iPadów do pobrania naszej aplikacji z App Store.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

rybak17 napisał(a):

„Xiaomi, choć tak się wzoruje na Apple, to nie zdecydowało się zrezygnować ze złącza Jack.”

Mi 5 wszedł wcześniej niż iPhone 7. Jeżeli się wzorowali to na iPhone 6S.

Dominik Łada napisał(a):

Mi Mix ma nadal Jack;-)

rybak17 napisał(a):

Tak tylko nie o nim mowa w numerze :)

Dominik Łada napisał(a):

Owszem, ale przecieki o braku Jacka były od bardzo dawna. Niemniej masz rację, Mi 5 wyszedł przed 7.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK