iMagazine

iMag Weekly – pojawią się jeszcze cztery wydania, ostatnie dnia 27/01/2017

04/01/2017, 17:17 · · · 22

Przed trzema dniami zniknęła możliwość kupowania subskrypcji na iMag Weekly. Niestety, postawiliśmy sobie ambitne cele na koniec roku 2016 i nie zostały one osiągnięte…


Co się stanie z Weekly?

Pojawią się jeszcze 4 wydania, wszystkie w styczniu, a z dniem 1/02/2017 nie będzie już więcej nowych wydań i projekt w tej formie zostanie zamknięty.

Kupiłem roczną subskrypcję i czuję się oszukany

Będziemy się indywidualnie kontaktowali z osobami, które wykupiły roczną subskrypcję, celem zwrócenia różnicy między okresem, który otrzymaliście, a okresem za który zapłaciliście.

Jeśli za jakiegoś powodu nie chcecie zwrotu, to prosimy o kontakt mailowy na weekly@imagazine.pl z loginem oraz danymi osobowymi, abyśmy wiedzieli o którą wpłatę chodzi.

Chcę dostępu do archiwum!

Wszystkie osoby, które chociaż raz wykupiły subskrypcję, już otrzymały „dożywotni” dostęp (będzie działał tak długo jak iMagazine będzie istniał) do archiwum wszystkich wydań Weekly.

W naszym sklepie pojawiła się możliwość wykupienia jednorazowego, „dożywotniego”1 dostępu do wszystkich wydań Weekly, na które składa się obecnie blisko 500 tysięcy słów – to więcej niż Władca Pierścieni Tolkiena.


Wydawanie iMag Weekly zajmuje prawie cały mój czas – poświęciłem mu się w 95%, rezerwując 5% na inne tematy związane z iMagazine – i również cała grupa piszących nie ma lekko, starając się dostosowywać do terminów. Ciekawe wnioski też dotyczą korekty – wcześniej Ania Gabryś, a obecnie Malwina Wadas, przechodzą same siebie, aby wszystko było gotowe na czas. Dzięki Wam, Weekly od samego początku zarabiał na siebie, ale niestety – jak już wspominałem – nie udało nam się osiągnąć naszego ambitnego celu czytelników. Dużo nie brakowało, ale trend nie był wystarczająco szybki. Szkoda – jest mi z tego powodu bardzo smutno i podejrzewam, że redakcji jeszcze bardziej.

Osoby piszące do iMag Weekly nie znikną – tego się nie obawiajcie. Będą z nami w różnej formie, zależnie od ich własnych potrzeb i przekonań. Chciałbym im już teraz publicznie podziękować za zaangażowanie i wspaniałe treści, dzięki którym sam uwielbiam czytać nasz tygodnik.

Na sam koniec jeszcze podpowiem, że Weekly był początkiem wizji, którą zamierzamy kontynuować w postaci nowego projektu – szczegóły na ten temat opublikujemy jak będzie już będą konkretne daty i ustalenia.

Mam na sam koniec dobrą wiadomość – kolejne wydanie już jutro!

❤️

 1. Ponownie, będzie działał tak długo jak iMagazine będzie istniał.
22

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.

morid1n

 • ja skorzystałem z promocji światecznej, by móc przetestować. i wiecie co? świetna sprawa, wysokiej jakości wpisy, które w posredni sposób mi pomogą (zwłaszcza te dotyczące rozwiązań stricte iOS / MacOS – jako ze jstem win10 / android user)

  Co do dedykowanej aplikacji, to jestem temu przeciwny. Tak jak ktos wczesniej powiedział, wersja www jest uniwersalna, najbardziej ze wszystkich. niezaleznie od platformy.

 • nil

  Przejrzałem waszą darmową próbkę i byłem zdziwiony, że ktoś chce za to płacić. Wiem, że to może niemiłe, ale przynajmniej szczere. ;)

 • Marcin

  A to nie jest tak, że za małą społeczność zbudowaliście na stronie? Pojawiało się za mało użytkowników na co dzień, żeby jeszcze taki projekt poleciał. Liczba pojawiających się artykułów była mniejsza, a do tego duża część, to archiwalne rzeczy z magazynu. Sam produkt był raczej pozytywnie oceniany.

  • nie było żadnych archiwalnych tesktów

   • Marcin

    Nie chodzi mi o weekly, tylko o stronę. W sensie, że może zbudowaliście za mało użytkowników na stronie przed rozpoczęciem weekly. A wynika to może z tego, że właśnie za mało publikacji było na stronie.

    • Mamy wieleset tysięcy więcej użytkowników na stronie niż subskrybentów. 😉

 • Rafał Rudzki

  Wielka szkoda 😞 Dzięki za wszystkie teksty 😀

 • Michał Kruczek

  Wielka szkoda, że tak pozytywny projekt dobiega końca. Super teksty, fajni autorzy a cena za suba niższa jak za dwa piwa w knajpie :) – nie wiem co mogło nie zagrać ?… ale tak mieszkamy w Polsce ;-) ! Powodzenia Panie i Panowie …. no i wiary !!

  • Grzegorz Stępień

   To „mieszkamy w Polsce” zupełnie zbędne. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik był wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.