iMagazine

iMag Weekly – pojawią się jeszcze cztery wydania, ostatnie dnia 27/01/2017

04/01/2017, 17:17 · · · 22

Przed trzema dniami zniknęła możliwość kupowania subskrypcji na iMag Weekly. Niestety, postawiliśmy sobie ambitne cele na koniec roku 2016 i nie zostały one osiągnięte…


Co się stanie z Weekly?

Pojawią się jeszcze 4 wydania, wszystkie w styczniu, a z dniem 1/02/2017 nie będzie już więcej nowych wydań i projekt w tej formie zostanie zamknięty.

Kupiłem roczną subskrypcję i czuję się oszukany

Będziemy się indywidualnie kontaktowali z osobami, które wykupiły roczną subskrypcję, celem zwrócenia różnicy między okresem, który otrzymaliście, a okresem za który zapłaciliście.

Jeśli za jakiegoś powodu nie chcecie zwrotu, to prosimy o kontakt mailowy na weekly@imagazine.pl z loginem oraz danymi osobowymi, abyśmy wiedzieli o którą wpłatę chodzi.

Chcę dostępu do archiwum!

Wszystkie osoby, które chociaż raz wykupiły subskrypcję, już otrzymały „dożywotni” dostęp (będzie działał tak długo jak iMagazine będzie istniał) do archiwum wszystkich wydań Weekly.

W naszym sklepie pojawiła się możliwość wykupienia jednorazowego, „dożywotniego”1 dostępu do wszystkich wydań Weekly, na które składa się obecnie blisko 500 tysięcy słów – to więcej niż Władca Pierścieni Tolkiena.


Wydawanie iMag Weekly zajmuje prawie cały mój czas – poświęciłem mu się w 95%, rezerwując 5% na inne tematy związane z iMagazine – i również cała grupa piszących nie ma lekko, starając się dostosowywać do terminów. Ciekawe wnioski też dotyczą korekty – wcześniej Ania Gabryś, a obecnie Malwina Wadas, przechodzą same siebie, aby wszystko było gotowe na czas. Dzięki Wam, Weekly od samego początku zarabiał na siebie, ale niestety – jak już wspominałem – nie udało nam się osiągnąć naszego ambitnego celu czytelników. Dużo nie brakowało, ale trend nie był wystarczająco szybki. Szkoda – jest mi z tego powodu bardzo smutno i podejrzewam, że redakcji jeszcze bardziej.

Osoby piszące do iMag Weekly nie znikną – tego się nie obawiajcie. Będą z nami w różnej formie, zależnie od ich własnych potrzeb i przekonań. Chciałbym im już teraz publicznie podziękować za zaangażowanie i wspaniałe treści, dzięki którym sam uwielbiam czytać nasz tygodnik.

Na sam koniec jeszcze podpowiem, że Weekly był początkiem wizji, którą zamierzamy kontynuować w postaci nowego projektu – szczegóły na ten temat opublikujemy jak będzie już będą konkretne daty i ustalenia.

Mam na sam koniec dobrą wiadomość – kolejne wydanie już jutro!

❤️

  1. Ponownie, będzie działał tak długo jak iMagazine będzie istniał.
22

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.


22
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
Grzegorz StępieńMichał KruczekRafał RudzkiMarcinnil Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bartekchyba
Gość
bartekchyba

Może będzie pomocne krótki komentarz, dlaczego niezdecydowałem się wykupienie subskrypcji.

Byłem poważnie zainteresowany iMag Weekly – znając część autorów z łam iMaga, byłem przekonany, że zawartość Weekly też będzie mi w dużym stopniu odpowiadała, koszt też nie był problemem – nie kupiłem subskrypcji, bo nie pasował mi sposób dystrybucji – nie chcę kolejnego czasopisma w przeglądarce – gdyby był dostępny jako dodatek w aplikacji iMaga brałbym w ciemno.

Może ta opinia będzie pomocna w kolejnych projektach.

Norbert Cała
Gość

Uwaga cenna, ale większość ludzi woli właśnie na WWW bo może na każdym urządzeniu czytać.

Moridin
Gość

Dzięki za uwagę. Biorąc jednak pod uwagę koszty napisania i utrzymania aplikacji oraz trend odchodzenia od nich przez większość użytkowników, nie mają one raczej dużej przyszłości na świecie.

Paweł Wolak "dRaiser"
Gość

A jak dla mnie, wręcz odwrotnie. Swoboda wielkości fontów, przeskakiwanie pomiędzy urządzeniami i wygodny podział na artykuły, a nie jeden plik, to jest to.

SSebastian
Gość
SSebastian

Szkoda, bardzo szkoda.
W przeważającej większości przeczytałem tam świetne treści. W ciemno brałem roczną subskrypcję i dostałem więcej niż zapłaciłem.
Dziękuje

Moridin
Gość

Nie, to my dziękujemy za wiarę i wsparcie. ☺️

Piotr
Gość
Piotr

iMag Weekly to naprawdę bardzo fajny projekt, dzięki za wszystkie dobre artykuły. W całym cyklu mam swoje „perełki” i ulubionych autorów dlatego z niecierpliwością czekam na nowy wspomniany projekt. Dzięki!

Moridin
Gość

*ukłon*

matipl
Gość

Smutno, taki tygodnik technologiczny był świetną sprawą, i dzięki takiej formie nadążał za rynkiem.

> będzie działał tak długo jak iMagazine będzie istniał
powiało grozą :/

Moridin
Gość

LOL to miało na celu uspokoić. 😉

Paweł Wolak "dRaiser"
Gość

Bardzo żałuję. Ku mojemu zaskoczeniu był to ostatnio magazyn, na który czekałem najmocniej. Cięzko mi powiedzieć dlaczego, ale „duże” iMagazine kompletnie nie ma dla mnie takiego efektu. Jeśli to by pomogło w rozważaniach – gdyby było trzeba, płaciłbym więcej. Warto.

Moridin
Gość

Niestety, jesteś w zdecydowanej mniejszości, ale bardzo dziękuję za przemiłe słowa.

bobiko
Gość

ja skorzystałem z promocji światecznej, by móc przetestować. i wiecie co? świetna sprawa, wysokiej jakości wpisy, które w posredni sposób mi pomogą (zwłaszcza te dotyczące rozwiązań stricte iOS / MacOS – jako ze jstem win10 / android user)

Co do dedykowanej aplikacji, to jestem temu przeciwny. Tak jak ktos wczesniej powiedział, wersja www jest uniwersalna, najbardziej ze wszystkich. niezaleznie od platformy.

nil
Gość
nil

Przejrzałem waszą darmową próbkę i byłem zdziwiony, że ktoś chce za to płacić. Wiem, że to może niemiłe, ale przynajmniej szczere. ;)

Marcin
Gość
Marcin

A to nie jest tak, że za małą społeczność zbudowaliście na stronie? Pojawiało się za mało użytkowników na co dzień, żeby jeszcze taki projekt poleciał. Liczba pojawiających się artykułów była mniejsza, a do tego duża część, to archiwalne rzeczy z magazynu. Sam produkt był raczej pozytywnie oceniany.

Norbert Cała
Gość

nie było żadnych archiwalnych tesktów

Marcin
Gość
Marcin

Nie chodzi mi o weekly, tylko o stronę. W sensie, że może zbudowaliście za mało użytkowników na stronie przed rozpoczęciem weekly. A wynika to może z tego, że właśnie za mało publikacji było na stronie.

Moridin
Gość

Mamy wieleset tysięcy więcej użytkowników na stronie niż subskrybentów. 😉

Rafał Rudzki
Gość
Rafał Rudzki

Wielka szkoda 😞 Dzięki za wszystkie teksty 😀

Moridin
Gość

To my dziękujemy!

Michał Kruczek
Gość
Michał Kruczek

Wielka szkoda, że tak pozytywny projekt dobiega końca. Super teksty, fajni autorzy a cena za suba niższa jak za dwa piwa w knajpie :) – nie wiem co mogło nie zagrać ?… ale tak mieszkamy w Polsce ;-) ! Powodzenia Panie i Panowie …. no i wiary !!

Grzegorz Stępień
Gość
Grzegorz Stępień

To „mieszkamy w Polsce” zupełnie zbędne. Pozdrawiam.