iMagazine

Samochody z CES 2017 na naszych zdjęciach

11/01/2017, 12:56 · Paweł Okopień · · 0

Targi CES stają się coraz bardziej motoryzacyjne. Jednak gotowe pojazdy, które póżniej możemy spotkać na drogach Ameryki pojawiają się raczej w Detroit, kolejne premiery w marcu w Genewie. CES to przede wszystkim okazja do pokazania futurystycznych pomysłów, wizji samochodów przyszłości.

Nie uchwyciłem na zdjęciach wszystkich pojazdów z CES, ale przynajmniej kilka z nich. Zapraszam was do tej krótkie fotorelacji.

 

0

Paweł Okopień

Pasjonat nowinek ułatwiających codzienne życie, obserwator szybko zmieniającego się rynku tech, nurek, maniak wysokiej rozdzielczości i telewizorów.

paweloko

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

iMag Weekly to dodatkowe i rozszerzone treści, których nie znajdziecie na stronie i w magazynie. Nowe wydanie pojawia się w każdy piątek, a w środku dodatkowe, unikalne treści z różnych dziedzin – takie, które już znacie z miesięcznika, a także zupełnie nowe.

Subskrypcja, zaczynająca się od 10 złotych za 4 wydania, pozwala Wam wpływać na nasz rozwój, umożliwia wsparcie redakcji, a co najważniejsze – stawia podwaliny pod kolejne ciekawe inicjatywy.