iMagazine

Apple Pro Bundle dla edukacji

07/02/2017, 18:23 · · · 4

 

Apple aktywnie wspiera edukację rozwijając rozwiązania dedykowane dla szkół, uczniów i nauczycieli. Kilka dni temu w amerykańskim Apple Online Store, dla edukacji pojawiła się  paczka oprogramowania zawierająca Logic Pro X, Final Cut Pro X, Motion 5, Compressor 4 i Main Stage 3. Przeznaczona jest dla uczniów, studentów i nauczycieli, w specjalnej cenie 199$ za cały komplet. Sam Final Cut Pro w App Store kosztuje 299$, więc oferta jest bardzo atrakcyjna. W Polsce ma być dostępna niedługo wg informacji działu edukacyjnego Apple.

Aktualizacja.

Zgodnie z zapowiedzią paczka aplikacji pro dla edukacji jest dostępna od dziś w Apple Online Store PL, w cenie 999 zł

 

4

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
kaefpeTypowySebaB3N14M1N Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
B3N14M1N
Gość
B3N14M1N

Byłby ktoś chętny na wspólny zakup? Jako, że potrzebuje z tej paczki tylko Final Cut’a , (resztę aplikacji posiadam) to mógłbym się z kimś złożyć na pakiet. Z tego co wiem to dostaje się kody na oprogramowanie do realizacji w Mac App Store, więc to kwestia odsprzedaży kodów.

TypowySeba
Gość
TypowySeba

Możemy o tym porozmawiać, tylko ja nie wiem czy mogę tu swój kontakt zostawić, zaraz mi skrzynkę zaspakaja, ja za to mam FCPX i Motion (choć sam nie wiem po co mi motion) zależy mi na Logicu.

kaefpe
Gość

Można już kupować – http://www.apple.com/pl-edu/shop/product/BMGE2ZM/A/pakiet-aplikacji-profesjonalnych-dla-sektowa-edukacji , ktoś może potwierdzić że kody dla poszczególnych apek FCPX i Logic można użyć oddzielnie na dwóch oddzielnych AppleID ? Pytam bo też chcę kupić na spółkę z kumplem ;) @mr_pit002:disqus

B3N14M1N
Gość
B3N14M1N

To tak: Jeśli ktoś by kupił pakiet to mogę odkupić FCPX za cenę 300 zł ( do negocjacji)
Paczka kosztuje 1000 zł.
Jeśli ktoś chciałby odsprzedać kod to kupuje…
Jak znajdą się tu chętni na inne aplikacje z paczki oprócz FCPX to moge zaryzykować i kupić całość a potem odsprzedać innym resztę programów tyle, że muszę wiedzieć kto by cochciał.