Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu Apple Pro Bundle dla edukacji

Apple Pro Bundle dla edukacji

4
Dodane: 7 lat temu

 

Apple aktywnie wspiera edukację rozwijając rozwiązania dedykowane dla szkół, uczniów i nauczycieli. Kilka dni temu w amerykańskim Apple Online Store, dla edukacji pojawiła się  paczka oprogramowania zawierająca Logic Pro X, Final Cut Pro X, Motion 5, Compressor 4 i Main Stage 3. Przeznaczona jest dla uczniów, studentów i nauczycieli, w specjalnej cenie 199$ za cały komplet. Sam Final Cut Pro w App Store kosztuje 299$, więc oferta jest bardzo atrakcyjna. W Polsce ma być dostępna niedługo wg informacji działu edukacyjnego Apple.

Aktualizacja.

Zgodnie z zapowiedzią paczka aplikacji pro dla edukacji jest dostępna od dziś w Apple Online Store PL, w cenie 999 zł

 

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

Byłby ktoś chętny na wspólny zakup? Jako, że potrzebuje z tej paczki tylko Final Cut’a , (resztę aplikacji posiadam) to mógłbym się z kimś złożyć na pakiet. Z tego co wiem to dostaje się kody na oprogramowanie do realizacji w Mac App Store, więc to kwestia odsprzedaży kodów.

Możemy o tym porozmawiać, tylko ja nie wiem czy mogę tu swój kontakt zostawić, zaraz mi skrzynkę zaspakaja, ja za to mam FCPX i Motion (choć sam nie wiem po co mi motion) zależy mi na Logicu.

To tak: Jeśli ktoś by kupił pakiet to mogę odkupić FCPX za cenę 300 zł ( do negocjacji)
Paczka kosztuje 1000 zł.
Jeśli ktoś chciałby odsprzedać kod to kupuje…
Jak znajdą się tu chętni na inne aplikacje z paczki oprócz FCPX to moge zaryzykować i kupić całość a potem odsprzedać innym resztę programów tyle, że muszę wiedzieć kto by cochciał.