iMagazine

LG wyposaży monitor UltraFine 5K w dodatkowe zabezpieczenia, aby prawidłowo działał w pobliżu routerów

08/02/2017, 10:13 · · · 6

Ina Fried na łamach Recode opublikowała informacje na temat stanowiska LG o ich monitorze UltraFine 5K oraz jak zostaną rozwiązane problemy z jego funkcjonowaniem, gdy w pobliżu stoi router…

“LG apologizes for this inconvenience and is committed to delivering the best quality products possible, so all LG UltraFine 27-inch 5K displays manufactured after February 2017 will be fitted with enhanced shielding,” the company said in an email.

Existing models will be able to be retrofitted with the enhanced shielding, which will allow the monitor to be placed near a router.

Na obecną chwilę nie są znane szczegóły, ale jako że w redakcji mamy przynajmniej jedną (a chyba dwie) osoby, które zakupiły ten model, to liczę na to, że szczegółowo opiszą swoją procedurę oddania go do serwisu celem wyposażenia w odpowiednią osłonę, która ma rozwiązać wszystkie problemy wieku dziecięcego.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Mato Boska jaki obciach… Na miejscu Apple bym ich publicznie zrugał.

MiL napisał(a):

To jeszcze nic, obciach to był jak nVidia dała wadliwe układy graficzne w aluminiowych MacBookach Pro.

rybak17 napisał(a):

Samo Apple ma problemy z ekranami w iMacach

Sebastian Bagiński napisał(a):

Przydało by się gdzieś zebrać te wszystkie wpadki i problemy wieku dziecięcego. Wiele mogę zrozumieć. Nie rozumiem tylko jak w komputerze za 14 tysięcy zł – tak odnośnie MBP Touchbar 15″ – może coś stukać przy ruszaniu w prawo i lewo. Wczoraj własnie zwróciłem swoją sztukę…
Gdybym miał teraz LG 5K również bym go zwrócił.

Tak tak, wiem, dzisiaj większość sprzętów choruje na takie wczesne problemy. Aczkolwiek jako użytkownik Apple raczej nie przywykłem do takich niespodzianek.

Marcin napisał(a):

:( współczuję.

आंध्र प्रदेश[. napisał(a):

niestety każdy producent tak ma.
kiedy kupowałem swojego MSI może nie za 14, a za 8K to dopiero trzecia sztuka była dobre skręcona. nie wiem, jak im się to opłaca, ale to nie moja sprawa.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK