iMagazine

Dzień beta 7 – iOS 10.3 i macOS 10.12.4

16/03/2017, 18:54 · · · 2

Trzy dni – tyle minęło od ostatniej bety iOS i macOS, a tymczasem mamy już kolejną.


Taka częstotliwość publikowanych bet wskazuje, że Apple stara się wyłapać jak najwięcej błędów w najnowszych wersjach swoich systemów zanim te trafią do obiegu publicznego. To oczywiście bardzo dobra wiadomość dla nas – użytkowników. Bezawaryjność oraz jak najdłuższy czas pracy na baterii zawsze będzie wysoko cenione.

Zarówno iOS 10.3 beta 7 jak i macOS 10.12.4 beta 7 nie posiadają już listy zmian prócz wzmianek na temat poprawy błędów. Wiadomo też, że zmienił się Firmware:

  • iOS 10.3 beta 7 – 14E5277a
  • macOS 10.12.4 beta 7 – 16E191a

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Mariusz Piaścik napisał(a):

Pomyślałem, że musieli wykryć jakieś poważne bugi, że wypuszczają drugą betę tego samego tygodnia, ale może chodzi o to, że w następnym tygodniu chcą wypuścić oficjalną wersję.

Gosia Baran napisał(a):

Witam,
mam taki problem. Mój Iphone6 gubi zasięg WiFi, jak również nie może złapać sygnału GPS. Telefon był wyzerowany i nic to nie dało. Był również w serwisie i nie stwierdzili żadnego zalania itp.

Nadmienię, że mąż nie ma takich problemów. Przełożyłam kartę SIM do Iphona4 i wszystko działa.
Orientuje się ktoś co to może być?

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK