iMagazine

Dzień beta 7 – iOS 10.3 i macOS 10.12.4

16/03/2017, 18:54 · · · 2

Trzy dni – tyle minęło od ostatniej bety iOS i macOS, a tymczasem mamy już kolejną.


Taka częstotliwość publikowanych bet wskazuje, że Apple stara się wyłapać jak najwięcej błędów w najnowszych wersjach swoich systemów zanim te trafią do obiegu publicznego. To oczywiście bardzo dobra wiadomość dla nas – użytkowników. Bezawaryjność oraz jak najdłuższy czas pracy na baterii zawsze będzie wysoko cenione.

Zarówno iOS 10.3 beta 7 jak i macOS 10.12.4 beta 7 nie posiadają już listy zmian prócz wzmianek na temat poprawy błędów. Wiadomo też, że zmienił się Firmware:

 • iOS 10.3 beta 7 – 14E5277a
 • macOS 10.12.4 beta 7 – 16E191a
2

Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz Minecraft. Redaktor iMagazine.pl.


 • Pomyślałem, że musieli wykryć jakieś poważne bugi, że wypuszczają drugą betę tego samego tygodnia, ale może chodzi o to, że w następnym tygodniu chcą wypuścić oficjalną wersję.

 • Gosia Baran

  Witam,
  mam taki problem. Mój Iphone6 gubi zasięg WiFi, jak również nie może złapać sygnału GPS. Telefon był wyzerowany i nic to nie dało. Był również w serwisie i nie stwierdzili żadnego zalania itp.

  Nadmienię, że mąż nie ma takich problemów. Przełożyłam kartę SIM do Iphona4 i wszystko działa.
  Orientuje się ktoś co to może być?

Jeśli chcesz wesprzeć redakcję iMagazine, podoba Ci się nasza praca, to zapraszamy do iMag Weekly

dołącz

W archiwum iMag Weekly znajdziecie ponad 500 felietonów, artykułów, recenzji, opisów, przepisów oraz relacji z podróży – w sumie do przeczytania jest ponad 500 tysięcy słów. Wykupienie dostępu do niego jest „dożywotnie” (czyli tak długo jak będzie funkcjonował iMagazine) i wystarczy to zrobić raz. Nasz tygodnik będzie wydawany do dnia 27/01/2017.

Osoby, które miały wykupioną jakąkolwiek subskrypcję otrzymały pełny dostęp do archiwum.