iMagazine

Czas na kino (125) – 2017/03/17

17/03/2017, 13:00 · · · 1

Wiosnę czuć już w powietrzy, jednak nie przeszkadza mi to w chodzeniu do kina. Staram się jak tylko mogę, by tego nie zaniedbywać, dlatego w ten weekend również postaram się znaleźć czas na to, by zasiąść przed dużym ekranem.

Piękna i Bestia
(Beauty and the Beast)

Aktorska wersja jednej z największych animacji Disneya. Opowieść wszystkim dobrze znana. W rolach głównych Emma Watson i Dan Stevens. W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Luke’a Evansa, Kevina Kline’a, Ewana McGregora czy Emmę Thompson. Jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie. Na razie słyszałem, że jest on niemal identyczny jak wersja animowana, ale mnie to chyba nie będzie zbytnio przeszkadzało.


Gold

Matthew McConaughey znów rusza na podbój kin. W nowej roli, do której znów nieco zmienił się fizycznie. Tym razem wciela się w poszukiwacza złota, który wyrusza do indonezyjskiej dżungli na poszukiwania tego szlachetnego kruszcu.


Zapraszam wszystkich do kin!


Jan Urbanowicz

Do niedawna każda wolna chwila w kinie, teraz głównie na świeżym powietrzu, siłowni i gdzie tylko się da aktywnie spędzać czas i pokonywać zły cukier. Diabetyk z dobrze wyrównaną chorobą. #aktywniezcukrzycą


Dodaj komentarz