iMagazine

Zbliżająca się konserwacja Apple Online Store – co to oznacza?

20/03/2017, 21:23 · · · 8

Jutro zaplanowana jest konserwacja Apple Online Store. W tym czasie sklep będzie niedostępny. Przypomina to dość znane nam zjawisko.

Jutro od godziny 08:00 do 13:30 według strony stanu systemu zaplanowana jest konserwacja AOS. Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu, w tym czasie przeprowadzona będzie aktualizacja sklepu i będzie on w tym czasie niedostępny. Co jednak ciekawe to to, że takie sytuacje najczęściej mają miejsce, na przykład w dniu konferencji Apple, gdy do sklepu dodawany jest nowy sprzęt.

Jak wiadomo na jutro nie ma zaplanowanych żadnych prezentacji, co jednak nie oznacza, że nie mogą pojawić się nowe produkty Apple. A czego można by się spodziewać? Najwięcej plotek wskazywało ostatnio na odświeżone modele iPada Pro. A jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby miały pojawić się też odświeżone MacBooki Pro z nowszymi procesorami Intela – Kaby Lake.

Jak będzie naprawdę? Tego nie dowiemy się aż do jutra po godzinie 13:30, gdy Apple Online Store znowu „wstanie”. Należy się również nastawić, że nie dojdą nowe produkty, a po prostu zmiany obejmą sam tylko sklep internetowy. Przekonamy się niebawem.

Źródło 9to5Mac


Maciej Skrzypczak

Użytkownik sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, grafik komputerowy, nałogowy gracz ARK: Survival Evolved. Redaktor iMagazine.pl.


Dodaj komentarz

Mirek Kosciółko napisał(a):

czekam na macbooka :) może się uda ;)

Mirek Kosciółko napisał(a):

Czy warto nastawiać się na jutrzejsze uaktualnienie systemów skoro, dzisiaj została udostępniona 8 beta Mac OS ??

Dominik Łada napisał(a):

Raczej nie nastawiałbym się…

Mirek Kosciółko napisał(a):

Szkoda :/ jestem ciekaw jak działa iPhone na APFS

Maciej Nowakowski napisał(a):

Jeśli aktualizacja MacBooków, to tych 12 calowych :)

Mariusz Piaścik napisał(a):

Nie zawsze Apple miało w zwyczaju zwoływać marcowe konferencje. Czasami wprowadzali nowy sprzęt, nie mówiąc nic – tak jak miało to miejsce w ubiegłym roku podczas odświeżenia MacBooka 12. Ja za to czekam na nowe AirPort

Dominik Łada napisał(a):

Nowych AirPortów nie będzie raczej, ogłaszali przecież ich koniec i przeniesienie inżynierów zajmujących się nimi do innych działów…;-/

Sam czekałem aż w końcu po tej informacji kupiłem „ostatnią” wersję Time Capsule, a tak po prawdzie nie jestem do końca zadowolony, bo ma gorszy zasięg niż tradycyjne routery;-/

Mariusz Piaścik napisał(a):

Bardzo mnie to martwi, bo byłem poważnie zainteresowany….