Mastodon
Zdjęcie okładkowe wpisu iPhone SE z nowymi pojemnościami – 32 GB i 128 GB – oraz nowe etui od Apple

iPhone SE z nowymi pojemnościami – 32 GB i 128 GB – oraz nowe etui od Apple

8
Dodane: 7 lat temu

Apple dzisiaj, oprócz nowego koloru dla iPhone’ów 7 i 7 Plus, zaprezentowało również odświeżony model mniejszego iPhone’a SE.

Model o pojemności 16 GB został zastąpiony modelem o pojemności 32 GB, a 64-tka przez 128 GB. Cena nie uległy zmianie modelu podstawowego się nie zmieniła, ale model o większej pojemności zdrożał o 250 PLN, z 2429 PLN na 2679 PLN.

Apple dzisiaj również wprowadziło nowe etui silikonowe w kolorach azure, camellia i pebble, oraz skórzane taupe, sapphire i berry. Po polsku nazwano je, odpowiednio, jasny błękit, peonia i marmur oraz jasnobeżowy, marynarski i malina.

Uaktualnienie – 21/03/2017, 15:25

Apple dzisiaj również wprowadziło do sprzedaży nowe etui dla iPhone’a SE, w kolorze naturalnego brązu.

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 8

Szkoda, że nie ma takich etui silikonowych jak są do modelu 6/7. Też miałem skórzane, po miesiącu wyglądało brzydko, po kilku miesiącach fatalnie. Strasznie szpeciło telefon.

Ja mam etui silikonowe. Jestem z niego strasznie niezadowolony. Mega zbiera kurz i kłaczki z kieszeni. Poza tym strasznie ciężko telefon włożyć do kieszeni, ponieważ etui to działa jak gumka do mazania – stawia duży opór

Ta guma i tak jest znacznie lepsza niż ta, która była w 5c z tymi dziurkami. Tamten silikon działał jak klej na kieszeń i pyły.

Dlatego według mnie ten do iPhona 6/7 jest już znaaacznie lepszy i już bardzo przyjemny jak dla mnie.

ale tak samo zbiera wszelki kurz z kieszeni, dlatego często go wcale nie noszę. Czasem wyciągając telefon z kieszeni boję się, że uszkodzę mu ekran od samej siły, jaką trzeba w to włożyć, bo nie zawsze da się go łatwo wyjąć w silikonie.

może go czymś czyściłeś, jakąś wodą i bardziej się klei? Ewentualnie dostałeś podróbkę z ali?
Mam zupełnie inne odczucia i to moje najbardziej poręczne etui :) może dlatego, że sugeruję się postępem od 5C, ale moim zdaniem jak na gumę to jest już odpowiednio śliska a przy okazji pewnie trzyma się w ręku

“Model o pojemności 16 GB został zastąpiony modelem o pojemności 32 GB, a 64-tka przez 128 GB. Ceny nie uległy zmianie.”

Czemu piszecie, że ceny nie uległy zmianie, jeśli od razu widać, że cena za 128 GB względem wcześniejszych 64 GB wzrosła o 250 zł? (Wiem, że to dosyć niska cena za 128 GB, ale pragnę zwrócić uwagę, że pomyliliście się).